İktidara yakın TV'lerin 'İnce' aşkı

İktidara yakın TV'lerin 'İnce' aşkı

AKP'ye yakınlıklarıyla bilinen medya organları, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tam sansür uyguladıkları Muharrem İnce'nin basın toplantısını saniye saniye yayınladı.

 

CHP'den ayrılarak parti kuracağı öne sürülen Muharrem İnce, basın toplantısı düzenledi. İnce, "Türkiye’nin barışmaya ve adil bölüşmeye ihtiyacı vardır. Hareketimizin adı 'Bin Günde Memleket' hareketidir." ifadelerini kullanırken, yeni parti kurmanın sinyallerini verdi.

YANDAŞ MEDYA CANLI YAYINLADI

Yeni Şafak ve A Haber'in, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tam sansür uyguladığı Muharrem İnce'nin basın toplantısını canlı yayınlaması ise dikkatlerden kaçmadı. AKP'ye yakın medya organları, son dönemde İnce'nin yeni parti kuracağına yönelik iddialara tam destek veriyor.

 

İNCE, İKTİDARA YAKIN MEDYAYI HEDEF ALDI

CHP'den ayrılıp başka bir parti kurup kuramayacağını yakından takip eden medyaya da söz söyleyen İnce "Yandaş medyaya gelince. Bana olan yakınlığımız gözlerimi yaşartıyor. Ne kadar çok beni seviyormuşsunuz da ben anlayamamışım! Ama memleket hareketi gerçekleri haykırmaya başladığında ekranlarınızı bana kapatacağınızı biliyorum ama merak etmeyin memleket hareketi medyayı da özgürleştirecektir" dedi.  

Etiketler :