İletişim Başkanı Altun'un avukatı açıklama yaptı

İletişim Başkanı Altun'un avukatı açıklama yaptı

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un avukatı Sezgin Tunç, 12 Haziran'da Cumhuriyet Halk Partisi üyesi ve yöneticisi Mücahit Avcı'nın CHP'nin iç iletişim..

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un avukatı Sezgin Tunç, 12 Haziran'da Cumhuriyet Halk Partisi üyesi ve yöneticisi Mücahit Avcı'nın CHP'nin iç iletişim portalı 'CHPNet' platformunda yaptığı iddia edilen beyanlara ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Avukat Sezgin Tunç, müvekkilleri Altun ve Fatmanur Altun adına yaptığını belirttiği açıklamada, "Avcı'ya ait olduğu iddia edilen hesaptan CHP'nin iç iletişim portalı 'CHPNet' platformunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'diktatör' hakaretinde bulunulduktan sonra kendisine doğrudan zarar verme kastıyla müvekkil Fahrettin Altun'a kolayca zarar verilebileceği, bu suretle gerçek amaçları olan Sayın Cumhurbaşkanımıza zarar verilmesi hedefi izhar edilmiş olup, bu beyanları içeren görüntü, yazılı ve görsel medyada yayınlanmıştır" denildi.

Mehmet Metiner’den Melih Gökçek itirafı!

'HUKUKİ YOLLAR SONUNA KADAR KULLANILACAK'

Fahrettin Altun'un avukatı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

CHP'ye ait bu platformda sinsi ve haince planlanan bu tasarı, bir süredir sistematik ve kesintisiz bir şekilde müvekkiller Fahrettin Altun ve Fatmanur Altun aleyhine yürütülen itibarsızlaştırma kampanyasını ve bu kampanyanın arkasındaki aktörü ortaya çıkarmıştır. Bu kişi ve kişilerin siyasi hasımlığın da ötesinde başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, yakın çalışma arkadaşlarına yönelik, gözlerini kin ve nefret bürümüş halde sadece zarar vermek kastıyla hareket ettikleri bir kez daha açığa çıkmıştır. Bu kin ve nefretin bir sonraki adımı müvekkil ve ailesine yönelecek bedeni ve cismani zarar girişimi olacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika