İmamoğlu’ndan ‘anket’ açıklaması: Bir dip dalga olabilir…

İmamoğlu’ndan ‘anket’ açıklaması: Bir dip dalga olabilir…

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “Benim hiçbir zaman anketlere bu kadar inanasım gelmemişti. Sokakta nasıl bir diyaloğum varsa bugün anket sayfalarından da önüme onlar dökülüyor. Bir dip...

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “Benim hiçbir zaman anketlere bu kadar inanasım gelmemişti. Sokakta nasıl bir diyaloğum varsa bugün anket sayfalarından da önüme onlar dökülüyor. Bir dip dalgası olabilir. Ben bundan çok umutluyum” dedi.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, katıldığı canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu. Anketlerle ilgili İmamoğlu, “Ben ölçmeyi seven bir insanım. İş hayatımda bile her zaman ölçmeyi severim, buna önem de veririm. Benim anketlere bakışım bu. Bu konuda oldukça deneyimliyim. Anket firmaları konusunda bir tartışma olmuştur. Biz bu konuda da biraz mağduruz. Benim hiçbir zaman anketlere bu kadar inanasım gelmemişti. Sokakta nasıl bir diyaloğum varsa bugün anket sayfalarından da önüme onlar dökülüyor. Bir dip dalgası olabilir. Ben bundan çok umutluyum” dedi.

“BEKA” AÇIKLAMASI

Ekrem İmamoğlu, ‘beka’ sorunuyla ilgili de, “Benim seçilmemle bir beka sorunu yaşanmaz. Bu mümkün değil. Erdoğan’ın zaten çok işi var. Benim seçilmem onun da elini rahatlatır. Diğer işlerle ilgilenir. Eğer ben seçilirsem onun da eli çok rahatlayacak. Toplumda böyle bir şey yok, karşılığı yok bunun. Şu an bir beka sorunu yok. Milli duygular konusunda kimse benimle yarışamaz. Bu bir hakaret olur. Ben zaten üstüme alınmıyorum, dönüp arkama bakıyorum ‘acaba kime söylüyor’ diye” ifadelerini kullandı.

<>

<>

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika