İmamoğlu’ndan YSK'nın 'iptal' kararına ilişkin açıklama: Endişe etmeyin!

İmamoğlu’ndan YSK'nın 'iptal' kararına ilişkin açıklama: Endişe etmeyin!

YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından Ekrem İmamoğlu yaptığı açıklamada ''Her şey çok güzel olacak. Hiç endişe etmeyin'' dedi.İstanbul seçimlerinin iptal kararını Sultanbeyli'de duyan Ekrem İmamoğlu sorular...

YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından Ekrem İmamoğlu yaptığı açıklamada ''Her şey çok güzel olacak. Hiç endişe etmeyin'' dedi.

İstanbul seçimlerinin iptal kararını Sultanbeyli'de duyan Ekrem İmamoğlu sorular üzerine “Konuşacağız” dedi. Ardından vatandaşlarla fotoğraf çektiren İmamoğlu iftar programına geçti. İmamoğlu kendisini bekleyen kalabalığa seslendi, "Her şey çok güzel olacak. Hiç endişe etmeyin" dedi.

İmamoğlu Ramazan'ın ilk iftarını Sultanbeyli'de Hanife-Bilal Ayhan çiftinin evinde yaptı. İftara giderken seçimlerin iptal kararına rağmen İmamoğlu programını değiştirmedi. İftar çıkışında kendisini bekleyen kalabalığa seslenen İmamoğlu, "Hep beraber başaracağız.Umudunuzu yitirmeyin. Herşey çok güzel olacak. Hiç endişe etmeyin" dedi.

İmamoğlu daha sonra CHP Sultanbeyli İlçe Başkanlığı önünde kendisini bekleyenlerle buluştu. İmamoğlu burada da  "Her şeyi çözeceğiz" diye konuştu.

İmamoğlu ayrıntılı açıklamasını 22:30 ’da Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde yapacağını Twitter hesabından duyurdu.