İnce Hakkari'de miting düzenledi, mal varlığını açıkladı

İnce Hakkari'de miting düzenledi, mal varlığını açıkladı

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce bugün Hakkari Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenledi. İnce'nin konuşmasının satır başları şöyle:"KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ KURMAK İÇİN HAKKARİ'DEYİM"Bizde ayrı gayrı yok. Dün...

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce bugün Hakkari Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenledi. İnce'nin konuşmasının satır başları şöyle:

"KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ KURMAK İÇİN HAKKARİ'DEYİM"
Bizde ayrı gayrı yok. Dün Edirne'deydim. Bugün Hakkari'de. Türkiye haritasını gözünün önüne getir. Bir kardeşlik köprüsü kurmak için Hakkari'deyim.

SELO BAŞKAN SLOGANLARI
Türkiye'nin kardeşliğe, huzura, demokrasiye ve özgürlüğe ihtiyacı var. Bunu gerçekleştireceğiz. Hiç kimseyi dışlamadan, herkesi severek... Sayın Temel Karamollaoğlu'na gittim. Başarılar diledim. Oradan Meral Akşener'e gittim. Sonra dün sayın Sayın Demirtaş'ın yanına gittim. İnce'nin bu ifadesinin ardından yurttaşlar "Selo başkan" sloganları attı.

ERDOĞAN'I YUHALATMADI
İnce hemen ardından "Erdoğan'ın yanına gittim. Ona da başarılar diledim" deyince kitle yuhaladı. İnce bunun üzerine lütfen yuhalayın diye uyarıda bulundu.

İnce şöyle devam etti:

Erdoğan dünkü görüşmemizde banan Hakkari'deki mitinginde Türk bayrağı olacak mı diye sordu? İşte bayraklar burada...

Ben hepinizin cumhurbaşkanı olacağım.

'SORUNLARI 3B İLE ÇÖZECEĞİZ'
Bir sorunumuz var. Sorunumuz Kürt sorunu, açık yüreklilikle söyleyelim. Asıl Kürt sorunu ahlak sorunudur. Politikacılar gelir burada Kürtlerin hoşuna gidecek şeyler söyler. Sonra gider başka yerde konuştuklarını unutur. Burada yapacağım konuşmayı Rize'de yapamazsam bu siyaseti yapmam ben.

Bu sorunları 3 B ile çözeceğiz. Barışacağız, büyüyeceğiz, bölüşeceğiz. Barışacağız, ekonomimiz büyüyecek ve bu büyümeden Hakkari'de payını alacak.Türkiye'yi büyütürken, adil paylaştırırken karşımıza düşmanlar çıkacak. Emperyalistler çıkacak. İç düşmanlar çıkacak. Ölümü göze almak gerek.

ince-hakkari2-foto-sozcu.jpg

İNCE MAL BEYANINI DAĞITTI
İnce mal beyanını basın mensuplarıyla paylaştı. Evim kira değil. Babamızdan üç beş mülkümüz var. 5 yıl sonra tekrar paylaşacağım. Siz zenginleşmeden ben zenginleşmeyeceğim. Sizden tek bir şey istiyorum. Bana bir avuç pirinç verin, size bir kazan pilav yapayım.

Ülkemiz kötü yönetildiği için, soyulduğu için ne yazık ki insanlarımız fakir. Otobüs yolcuların istediği yere gitmelidir. Şoför Erdoğan kendi istediğini yapıyor. Şoförü değiştireceğiz.

ince-mannn-1.jpg

"TUTUKLU CUMHURBAŞKANI ADAYI OLMAZ"
Cumhurbaşkanı adayı tutuklu olmaz kardeşim gelsin yarışsın. Ben gidip onun partisine oy vereğim diye bir şey yok. Ben kendime vereceğim. Yarış adil olmalı. Bütün adaylar yarışmalı. Hakkaniyet böyle olur. Bunu Edirne'de de, Hakkari'de de, Trabzon'da da söylerim. Yarın Erdoğan da mağdur olsa, onun da adil şekilde yarışa girmesini isterim.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem