İngiltere Düşesi Meghan Markle'ın Türkiye övgüsü

İngiltere Düşesi Meghan Markle'ın Türkiye övgüsü

Buckingham Sarayı'ndan ayrılarak ABD'ye yerleşen İngiltere Sussex Düşesi Meghan Markle, en sevdiği tatil yerinin İstanbul olduğunu ifade etti.

Markle, yaşam blogu The Tig'de tatil ipuçlarını paylaşırken "Seyahat tutkusuyla dolu hayatımda belirlediğim bazı seyahat hedefleri oldu, ancak İstanbul'da 48 saat belki de en iddialısıydı. Emin olun, uçağa döndüğünüzde başınız Türk lokumuyla dönecek ama şüphesiz her anına değecek" dedi.

Sussex Düşesi Meghan Markle, yaşam blogu The Tig'de tatil ipuçlarını paylaşıyor ve en sevdiği tatil yerlerinden birini 'canlandırıcı' ve 'baş döndürücü' olarak tanımladı.

Meghan blogda Türkiye için şunları yazdı: "Seyahat tutkusuyla dolu hayatımda belirlediğim bazı seyahat hedefleri oldu, ancak İstanbul'da 48 saat belki de en iddialısıydı. Emin olun, uçağa döndüğünüzde başınız Türk lokumuyla dönecek ama şüphesiz her anına değecek."

Sussex Düşesi, kısa süreli gezisi sırasında Kapalıçarşı'yı keşfetmekten keyif aldığını söyledi. Meghan ziyareti sırasında Soho House İstanbul otelinde kalmayı tercih ettiğini ifade etti.


TÜRKİYE'NİN İNGİLTERE'YE YANSIMASI
Birleşik Krallık'ta yayınlanan bir gazete olan Metro, sözkonusu haberde "Şu anda zor bir ekonomik dönemden geçen ve düşüşe geçmiş bir para birimine sahip olan ülke, Birleşik Krallık'taki en uygun fiyatlı tatil yerlerinden biri olarak kabul ediliyor" ifadelerine yer verdi.

Yaşam