iPhone 11 ’in silikon kılıfları ortaya çıktı

iPhone 11 ’in silikon kılıfları ortaya çıktı

Apple, 10 Eylül 2019 tarihinde düzenleyeceği etkinlikte, iPhone 11 , iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerini tanıtacak. Üçlü kamera kurulumu ile

Apple, 10 Eylül 2019 tarihinde düzenleyeceği etkinlikte, iPhone 11 , iPhone11 Pro ve iPhone11 Pro Max modellerini tanıtacak. Üçlü kamera kurulumu ile dikkat çekecek olan bu modeller, tasarımsal açıdan iPhone X’a çok ama çok benzeyecek. 2019 yılında 12.000 TL ve üzerinde satacağı telefonlarda utanmadan çentik kullanmayı tercih edecek olan Apple, bugün bir sızıntıya daha engel olamadı.

Geçtiğimiz haftalarda iPhone 11 Pro Max’in Apple Pencil yuvasına sahip olan kılıflarının ortaya çıkmasının ardından bugün de iPhone11’in silikon kılıfı sızdı. Bildiğiniz gibi iPhone 5s’ten bu zamana kadar ki tüm iPhone modelleri için Apple kılıf üretiyor.

Renkli deri kılıfları 1 ay içerisinde rengini değiştiriyor silikon kılıfları ise yine aynı sürede soyuluyor. Bu kalitesiz kılıfları 300 TL gibi ütopik bir fiyata satan Apple, bu geleneği iPhone 11 ile de devam ettirecek.

Sızan kılıflar ile iPhone11’in üçlü kamera kurulumu ile geleceği bir kez daha doğrulanmış oldu. Apple, Huawei ve Google’a kaptırdığı en iyi kamera unvanını muhtemelen iPhone11 ile geri kazanmaya çalışacak. Bakalım üçlü kamera kurulumu iPhone11 modellerinde nasıl çalışacak?

Huawei Harmony OS nedir? Android uygulamalarını çalıştırabilir mi?