İş Arkadaşına Hediye Arayanlar İçin Yaratıcı Fikirler Burada!

İş Arkadaşına Hediye Arayanlar İçin Yaratıcı Fikirler Burada!

Kritik toplantılardan sonra 5 dakikalık kahve molası teklifiyle sizi kendinize getiren dostunuz.

Kritik toplantılardan sonra 5 dakikalık kahve molası teklifiyle sizi kendinize getiren dostunuz. Gerektiğinde siz imkansızı başarın diye verdiği desteğin gücünü, imkansız ölçülere taşıyan, kahramanınız. Herkesin bildiği bir gerçek ki: birbirinizi tamamladığınız, sevip saydığınız gerçek iş arkadaşlarına sahipseniz işleriniz de kolaylaşır, hayatınızda. Onlarla gün içinde oradan oraya koşturup, onlarca konuya kafa yorarken birbirinizi iyi ölçüde tanıma fırsatı bulursunuz. Birbirinizi daha iyi tanıdıkça da özel zamanlar için vereceğiniz hediyelerin seçimi kolaylaşır. Onlara özel günler de verebileceğiniz en şaşırtıcı hediyeler, bodo’da! Bodo.com: sağlık, eğitim, kişisel bakım, aktiviteler, gezi, tatil gibi deneyim tarzı hediye fikirleri sizleri bekliyor. İş yerinin sıkıcı yorgunluğunu unutup, zihnini ve bedenini yenileyecek benzersiz deneyimlere oldukça geniş seçenekler dahilinde kolayca satın alabilirsiniz. Üstelik bodo’dan iş arkadaşlarınız için seçeceğiniz hediyelerde, birkaç seçenek içeren hediye paketi sunabilme fırsatına bayılacaksınız. Tek hediyenin ücretini ödeyerek beş farklı hediye sunabilme seçeneği elbette bodo’da!

Kadın iş arkadaşına hediyeler

İş yerine gelen en havalı paketler, en şaşırtıcı sürprizler sizden olsun! İş arkadaşlarınızın: doğum günlerinde, Yılbaşlarında, Öğretmenler Günü, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, terfiinde veya evlendiğinde, ilginç sürprizlerle güzelleştirmek istediğiniz her güne özel deneyim fırsatlarına gelin bakalım! Aynı iş yerinde çalıştığınız yakın arkadaşınız, uzun zamandır beklediği ve hak ettiği terfiyi aldı, siz de harika bir hediye sunmak istiyorsanız: ‘’Avrupa Yakasında Shiatsu Masajı’’ verebilir, yeni pozisyonuna enerjik ve pozitif bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz. Çok uzun zamandır eğlenmeye fırsat bulamayan arkadaşınıza, doğum gününde sıradan eşyalar yerine, diğer arkadaşlarınızla birlikte: ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’ sunabilir, eşsiz bir doğum günü geçirmesini sağlayabilirsiniz. Yılbaşında, iş arkadaşınıza en mükemmel hediye sizden olsun: ‘’Aile için Hafta Sonu SPA Tatili’’. Kadınlar için en çok tercih edilen deneyimlerden: ‘’Asya Yakasında Peeling Vücut Bakımı’’. En sevdiklerinize, en güzel hediyeler, bodo’nun benzersiz fırsatlar dünyasında!

 

Erkek iş arkadaşına hediyeler

Aynı çatıyı paylaştığınız, aynı amaç uğruna bir arada çabalarınızı sürdürdüğünüz arkadaşlarınızı, sıradan hediyeliklerle geçiştirmek istemezsiniz. O halde, Bodo’nun muhteşem fikirleriyle tanışın! Çok hareketli ve neşeli çalışma arkadaşınız için: ‘’İki Kişi için ATV Gezisi’’, vererek yaşamına kattığı güzelliklere siz de ortak olun! Fiziksel yorgunlukla başı belada olan arkadaşınıza: ‘’Avrupa Yakasında Deep Tissue Asya Masajı’’, derin bağ ve doku masajının bedende ve ruhta hissedilen iyileştirici etkisiyle, kendini çok daha iyi hissedecek! Yakında evlenmeyi planlayan dostunuza: ‘’Yatta Gün Batımı’’ gibi eşsiz bir deneyim hediye ederek, romantik birlikteliklerinin görünmez kahramanı olabilirsiniz. Eğlenceyi gerilimde yakalayanlara: ‘’İki Kişi için Korku Oda Oyunu’’. Sevdikleriniz için en özel anlar, bodo sürprizleri ile şekil bulmuş anlar olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam