Işın Karaca'dan Gülşen çıkışı: Bu ülkeye göre hareket etmeli

Işın Karaca'dan Gülşen çıkışı: Bu ülkeye göre hareket etmeli

Şarkıcı Işın Karaca, sahne kostümleri nedeniyle eleştirilen Gülşen hakkında konuştu.

Işın Karaca, konserlerinde tercih ettiği sahne kostümleri üzerinden eleştirilen şarkıcı Gülşen hakkında konuştu. Karaca, "Gülşen, aslan gibi şarkıcı, efsane bir söz yazarı. Sadece ben de kız annesiyim, o da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, Işın Karaca, tatil yapmak için gittiği Uludağ'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Karaca, Gülşen hakkında "Gülşen aslan gibi şarkıcı, efsane bir söz yazarı. Sadece ben de kız annesiyim o da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum. Son kostümünü görmedim, telefondan uzak durmaya söz verdim o yüzden bakmadım iyi çalışmalar"

'BEN BUNU 10 YAŞINDAKİ KIZIMA ATIP NORMALLEŞTİREBİLİR MİYİM?'

Işın Karaca, daha önce Gülşen'le ilgili, "Şunu söylemem gerekiyor, ben de kız annesiyim. Türkiye'de sanat yapıyorum. Her şeyin dozajını çok net bilmek gerekiyor hayatta. Yanındaki 3-5 marjinal insana inanıp da 'Haydi bu çok güzel oldu, bunu da magazine taşıyalım' demekle olmuyor bazı şeyler. Bir kariyer var önümüzde, bakın Gülşen çok özel bir kız, besteler yapan, buna ihtiyacı olmayan bir insan. Ama mesele şu, ben bunu 10 yaşındaki kızıma atıp normalleştirebilir miyim bunu? Yani bu değil normalleştiremezsin bu kadarını, bu kadarı fazla!" demişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin