İsmail Kartal: Mesut Özil ile hiçbir problemimiz yok

İsmail Kartal: Mesut Özil ile hiçbir problemimiz yok

UEFA Konferans Ligi play-off turunda Slavia Prag'la karşılaşacak olan Fenerbahçe'de orta saha oyuncusu Miha Zajc ve teknik direktör İsmail Kartal, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İsmail Kartal, Mesut Özil'in 1 ay sonra antrenmana çıktığını söylerken, Özil ile hiçbir problemleri olmadığını belirtti.

Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal, UEFA Konferans Ligi'nde Slavia Prag'ı ağırlayacakları karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

İsmail Kartal'ın basın toplantısından satır başları şu şekilde:

"3-4 günde bir maç oynuyoruz. Sakat, hasta ve cezalı oyuncularımız var lakin ben hiçbir zaman bahanelere sığınmadım, sığınmayacağım da. Hazırlıklarımızı tamamladık. Rakibimizi iyi analiz ettiğimizi düşünüyorum. 4 yıldır aynı hocayla çalışıyorlar, liderler. Rakibimizde kimlerin oynayacağını, ne ile karşılaşacağımızı biliyoruz. Taktiksel ve fiziksel şekilde en iyi şekilde hazırlandık. Yarın taraftarımızın desteğiyle galip gelmek istiyoruz.

"Hala oynatmak istediğim oyun tam anlamıyla bu değil. Fenerbahçe karakterini ortaya koyacak bir futbol hayalim var. Bu da yavaş yavaş olacak. Bunlar bugünden yarına olacak işler değil. Oyuncularım çok karakterli ve düzgünler. Sadece birkaç galibiyete ihtiyacımız var."

"Mesut Özil dünya çapında bir markadır lakin 30 gün sonra ilk kez dün antrenmana çıktı. Hiçbir problemimiz yok"

"Slavia Prag istatistiklere göre Çekya Ligi'nin en çok topla oynayan ve en çok pres yapan takımı. Yarın için özel bir planımız var. İnşallah kazanıp taraftarlarımızı da mutlu ederek ikinci maç için avantaj yakalarız. Çok  istikrarlı bir takımlar. İnşallah bu durumları bizim ligimiz için de örnek olur. Mesut nasıl en değerli oyuncumuzsa Arda Güler de en değerlimizdir. Ciğerlerinden problemi oldu. Alt yapıda Tahir Hoca '1 maç bizde oynasın' dedi. Sonra hemen A Takım'a aldım."

Detaylar birazdan...

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem