İsmail Saymaz AKP’nin planını deşifre etti! 9 yıl öncesinin ayrıntılarını vurguladı

İsmail Saymaz AKP’nin planını deşifre etti! 9 yıl öncesinin ayrıntılarını vurguladı

Gazeteci Saymaz AKP cephesinde kriz yaratan Kadınlara Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye İlişkin Avrupa Konseyi Sözleşmesi, kamuoyunda bilinen adıyla İstanbul Sözleşmesi'ne ilişkin dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Gazeteci Saymaz AKP cephesinde kriz yaratan "Kadınlara Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye İlişkin Avrupa Konseyi Sözleşmesi", kamuoyunda bilinen adıyla İstanbul Sözleşmesi'ne ilişkin dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Gazeteci İsmail Saymaz, AKP'nin İstanbul Sözleşmesi'ni neden kaldırmak istediğini açıkladı. Saymaz, "İstanbul Sözleşmesi’ni, şimdi tarikatları, cemaatleri ve bir avuç marjinal İslamcı’yı memnun edebilmek için kaldırmayı düşünüyor." paylaşımında bulundu.

Gazeteci İsmail Saymaz, Twitter hesabından AKP'nin gündemdeki yerini koruyan İstanbul Sözleşmesi'ni neden kaldırmak istediğini yorumladı. 

 Saymaz, "AK Parti dokuz yıl önce AB desteğini arkasına alabilmek için çıkardığı İstanbul Sözleşmesi’ni, şimdi tarikatları, cemaatleri ve bir avuç marjinal İslamcı’yı memnun edebilmek için kaldırmayı düşünüyor." dedi.

Saymaz'ın paylaşımı şöyle:

 

  

 

 

Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.