İSTAÇ Genel Müdürü Mustafa Canlı koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti

İSTAÇ Genel Müdürü Mustafa Canlı koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü ve 25.Dönem Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Koronavirüs tedavisi gören İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Canlı hayatını kaybetti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü ve 25.Dönem Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Canlı'nın hayatını kaybettiğini duyurdu. Canlı ailesine başsağlığı dileyen İmamoğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Kıymetli çalışma arkadaşımız, İSTAÇ Genel Müdürümüz Mustafa Canlı’yı Covid sebebiyle kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine ve İBB ailemize başsağlığı dilerim." Canlı'nın yaşamını yitirmesine ilişkin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den açıklama geldi. Akşener, paylaşımında “İBB İstaç Genel Müdürümüz Sayın Mustafa Canlı’yı, Covid-19 sebebiyle kaybettiğimizi derin bir üzüntüyle öğrendim. Kendisine Yüce Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.” ifadelerini kullandı. https://twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1309921190165741568 https://twitter.com/meral_aksener/status/1309921878253993986