İşte Erdoğan'ın yeni seçim şarkısı!

İşte Erdoğan'ın yeni seçim şarkısı!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik Kolları Kongresi öncesinde açıklamalarda bulundu.HAK VE ÖZGÜRLÜKTEN BAHSETTİErdoğan yaptığı konuşmada, "Türkiye’nin dört bir yanından partimizin genel merkez gençlik kongresine...

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik Kolları Kongresi öncesinde açıklamalarda bulundu.

HAK VE ÖZGÜRLÜKTEN BAHSETTİ
Erdoğan yaptığı konuşmada, "Türkiye’nin dört bir yanından partimizin genel merkez gençlik kongresine gelen siz değerli kardeşlerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum.  Bizim bir aşkımız var, bizim bir sevdamız var. Biz bu millete sevdalıyız. Bu millete aşığız. Bizim bu millete bu vatan aşkımızı kimseyle mukayese etmeyiz. Niye? Ya biz yaptıklarımızla ortadayız. Biz yatırımlarımızla ortadayız. Eğitimde, sağlıkta, adalette, emniyette, ulaşımda, enerjide, tarımda, dış politikada attığımız adımlarla biz bu ülkeyi 3,5 kat büyüttük.

Şimdi şurada başı açık başı örtülü kızlarım bir arada oluyor mu? Ne oldu? Bu ülke yıkıldı mı? Bunlar kardeş be. Biz kardeşi kardeşle barıştırdık. Şu anda işte bizim özellikle de AK Parti Gençlik Kolları’nın çatısı altındaki renk bu. Tablo bu, ayrımcılık yok. Ama onlar ayırdılar, onlar böldüler. Biz bütünleştirdik, farkımız bu." diye konuştu. 

'ZALİMLERE KORKU SALAN, EROĞLU ERDOĞAN'
Hürriyet'ten Gizem Karakış'ın haberine göre, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran seçimlerinde “Eroğlu Erdoğan'' şarkısını kullanacak. Söz ve müziği Ceyhun Çelikten’e ait şarkı yine Çelikten tarafından seslendirildi. AKP'nin önceki seçimlerde sık sık kullandığı “yola devam'' ile “yerli-milli'' temaları seçim şarkısında da kullanıldı. İstiklal Marşı’nın  “Ben ezelden beridir hür yaşadım hür yaşarım'' dörtlüğüyle başlayan yeni şarkının sözleri şöyle.

Kutlu bir toprak

Şanlı bir ecdat

Tarih bizsiz yazılmıyor

Durmadık biz hiç

Hep yola devam

Hizmet aşkı hiç bitmiyor

Yerlisiyle millisiyle

Vatan millet el ele

Yedi düvel gelse de

Büyük Cumhur seninle

Varmak için menzile

Kalktı şaha Türkiye

Biz özünden tanırız

Eroğlu Erdoğan’ı

Yiğit bir anadan doğan

Er oğlu Erdoğan

Zalimlere korku salan

Recep Tayyip Erdoğan

Milletine aşık olan

Recep Tayyip Erdoğan

Kaynak: Hürriyet

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem