İşte Musa Uzunlar'ın Yeni Projesi! Bir Annenin Günahı Dizisinde Oynayan Uzunlar Seyirciye Sürpriz Yaptı

İşte Musa Uzunlar'ın Yeni Projesi! Bir Annenin Günahı Dizisinde Oynayan Uzunlar Seyirciye Sürpriz Yaptı

Bir Annenin Günahı dizisinde rol alan Musa Uzunlar şimdi bambaşka bir proje ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Kariyerine Kurtlar Vadisi ile başlayan Uzunlar şimdi hangi projede yer alıyor?

Musa Uzunlar Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü mezunudur. Hem oyunculuk hem de çeşitli projelerde yönetmenlik yapan ünlü isim seslendirmeler de yapmıştır. Ününü Kurtlar Vadisi dizisi ile yakalayan ünlü isim bu projede İskender karakterine hayat veriyordu. Ayrıca Fatmagül'ün Suçu ne ve Poyraz Karayel gibi adını uzun süre gündemde tutan dizilerde çeşitli karakterler ile ekran karşısına çıkmıştı.

Bir Annenin Günahı Dizisi Yeni Oyuncusu Musa Uzunlar Kimdir?

Hayat verdiği her karakterde izleyenleri kendisine hayran bırakan ünlü oyuncu Musa Uzunlar kısa bir süre önce Bir Annenin Günahı isimli film ile ekran karşısına çıkmıştı.

Dizisi Beklenen İlgiyi Görmedi

 

Musa uzunlar uzun süre ara verdiği ekran hayatına Bir Annenin Günahı isimli proje ile dönmüştü. Yayınlandığı günlerde birçok ünlü ismin yer aldığı dizi adından söz ettirmeyi başardıysa da sonrasında reytinglere yenik düştü. Uzunlar dizide Özge Özberk ve Mert Yazıcıoğlu ile başrolü paylaşıyordu. Dizi reyting kurbanı olmasının ardından kısa bir sürede ekrandan kaldırıldı. Bu durum dizinin sevenlerini üzse de Musa Uzunlar'ın başka bir proje ile ekran karşısına geçecek olması sevenlerinin yüreğine su serpti.

Uzunlar'ın Yeni Projesi

 

Uzunlar bu sefer beyaz perde de boy gösterecek. Aşkın Kıyameti isimli filmin kısa bir sürede çekimlerinin başlayıp beyaz perdeye aktarılacağı konuşuluyor. Pınar Deniz ve Boran Kuzum'un başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu Yılmaz Erdoğan yazmış, yönetmenliğini ise Hilal Saral'ın yaptığı söyleniyor. Yönetmen Hilal Saral'ın Fethiye Ölü Deniz'de film için mekân araştırmasına girdiği de konuşuluyor. Film için Musa Uzunlar'a teklif gittiği ve kendisinin bu teklifi kabul ettiği konuşuluyor.

Bir Annenin Günahı Dizisi Yeni Oyuncusu Musa Uzunlar Kimdir?

Filmde Seda Türkmen ve Yiğit kirazcı gibi isimler de yer alıyor. Uzunlar'ın filmde hangi rolde oynayacağı henüz merak konusu. İlerleyen günlerde film ve oyuncuları hakkında çıkacak haberleri Uzunlar'ın hayranları dört gözle bekliyor.

GENEL