İşte salgınla ilgisi olduğu yönündeki iddialar hakkındaki gerçek!

İşte salgınla ilgisi olduğu yönündeki iddialar hakkındaki gerçek!

Dünyanın en zengin ikinci insanı unvanını elinde bulunduran, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, hakkında ortaya atılan komplo teorileri hakkında konuştu. Bill Gates hakkında ortaya atılan iddia ile ilgili ilk kez konuştu.

ABD Başkanı Trump’ın bir dönem danışmanlığı yapan Roger Stone, salgınının yaratılmasında Bill Gates’in parmağı olabileceğini iddia etmişti. Bill Gates hakkında ortaya atılan iddia ile ilgili ilk kez konuştu.

Dünyanın en zengin ikinci insanı unvanını elinde bulunduran, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, hakkında ortaya atılan komplo teorileri hakkında konuştu. ABD Başkanı Trump’ın bir dönem danışmanlığı yapan Roger Stone, katıldığı bir programda küresel bir soruna dönüşen koronavirüs salgınının yaratılmasında Bill Gates’in parmağı olabileceğini iddia etmişti. “Bill Gates'in bu salgının yaratım ve yayılım sürecinde rol oynayıp oynamadığı tartışmaya açık” ifadelerini kullanan Roger Stone, Gates'in insanlara mikroçip takmak için salgını kullandığını iddia etmişti. CBS'te yayınlanan programda söz konusu iddialar hakkında konuşan Gates "Bu iddialar nasıl ve ne zaman ortaya çıktı gerçekten bilmiyorum" dedi. Eşi ile beraber kurdukları vakfın aşı çalışmalarının insanlara mikroçipler yerleştirmek gibi bir ajandasının olmadığının altını çizen Gates iddiaları yalanladı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya