İşte seksi daha zevkli hale getirmenin yolları!

İşte seksi daha zevkli hale getirmenin yolları!

Cinsel hayatı monotonlaşanlar ''İlişki sırasında daha fazla zevk almak için ne yapabilirim?'' sorusuna yanıt arıyor. İlişki sırasında daha fazla zevk almak istiyorsanız G noktasını uyarmak çok önemli...

Cinsel ilişki sırasında daha fazla zevk almak istiyorsanız G noktasını sakın hafife almayın! Orgazma ulaşmanın en kolay yolu olarak tanımlanan G noktasının yeri, kadından kadına farklılık gösteriyor. Bu sebeple vajinanızı yakından tanımanız ve çeşitli pozisyonları denemekten kaçınmamanız gerekiyor. İşte G noktasını uyararak seksi daha zevkli hale getirecek o pozisyonlar...

3.jpg

Kapalı misyoner pozisyonu

Bu pozisyona partnerinizle bacaklarınızı birlikte hareket ettirmeden önce sırtüstü misyoner pozisyonda başlayın. Daha sonra eşinizin bacakları sizin bacaklarınızın üzerinde duracak. Sıkı bir his yaratan bu pozisyon, G noktası için daha fazla sürtünme sağlar. Bu da orgazma ulaşmanızı kolaylaştırmak için mükemmel bir yol olabilir.

2.jpg

Köpek (doggy) pozisyonu

Köpek stili, seks sırasında daha derin bir zevke ulaşmanın harika yollarındandır. Bu pozisyonda G noktanıza keşfetmek için manevra yapmak da daha kolaydır. Bu pozisyonda arkanızda duran partneriniz sizin için en uygun pozisyonu bulana kadar kollarınızı aşağı sarkıtmayı ve kalçanızı geriye doğru itmeyi deneyin. İsterseniz bacaklarınız yatağın kenarından sarkacak şekilde karnınız üzerinde düz bir şekilde uzanıp eşinizin arkanızda kalmasına izin de verebilirsiniz.

1.jpg

Kovboy (cowgirl) pozisyonu

Eşinizin sırtüstü yatmasını sağlayın, sonra üstüne çıkıp oturun. Bu konum, odaklanabilmeniz için ritim ve derinlik üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. G noktası bölgesini uyarmak için ileri geri hareket etmeyi deneyin. Bunu yaparken de farklı hız ve açıları denemekten korkmayın.
 

İlgili Haberler
Yaşam