İyi Parti Bartın'da seçim startını verdi

İyi Parti Bartın'da seçim  startını verdi

Necdet AYDEMİR / BARTINİyi Parti Bartın teşkilatları birlik ve beraberlik yemeğinde buluşarak seçim startını verdi. İyi Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Yolcu, bir araya gelen teşkilat mensuplarına yönelik yaptığı konuşmada;...

Necdet AYDEMİR / BARTIN

İyi Parti Bartın teşkilatları birlik ve beraberlik yemeğinde buluşarak seçim startını verdi. İyi Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Yolcu, bir araya gelen teşkilat mensuplarına yönelik yaptığı konuşmada; “İyilerin buluşmasında hep beraberiz. Bugünden itibaren Bartın’da İyi Parti için seçim startını veriyoruz.'' dedi.

iyi-parti-secim-startini-verdi.1.jpg

BAŞARIYA HEP BERABER ULAŞACAĞIZ
24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri için bir anlamda start veren İyi Parti’de İl Başkanı Mehmet Yolcu, hedeflerini de açıkladı. Başkan Yolcu, “İyilerin buluşmasında hep beraberiz, önümüzdeki günlerde milletvekili adaylarımızı belirleyeceğiz. Bugünden itibaren Bartın’da İyi Parti için seçim startını veriyoruz. Allah izin verirse hedefimiz en az bir milletvekili çıkarmak. Bartın’ı iyi yapacağız, Türkiye’yi iyi yapacağız. Genel başkanımız Meral Akşener’i cumhurbaşkanı yapacağız. Türkiye’yi demokrasi, hukuk içerisinde tek adam rejiminden kurtaracağız. 24 Haziran’da bu başarıya hep beraber ulaşacağız.'' diye konuştu. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem