İyi Parti ilçe binasına saldırı

İyi Parti ilçe binasına saldırı

İİyi Parti’nin Çankaya ilçe binasına saldırı düzenlendi. İyi Parti'ye yapılan saldırıda odasının camı kırılan İlçe Başkanı Kevser Ofluoğlu

İyi Parti’nin Çankaya ilçe binasına saldırı düzenlendi. İyi Parti'ye yapılan saldırıda odasının camı kırılan İlçe Başkanı Kevser Ofluoğlu saldırı sonrası yaptığı açıklamada, “Provokasyon olduğu belli. Siyaseti bu tür çirkin oyunlara alet etmemeleri lazım” diye konuştu.

İyi Parti Çankaya İlçe Başkanlığı’na gece saatlerinde saldırı düzenlendi. Çankaya İlçe Başkanı Kevser Ofluoğlu’nun odasının camı kırıldı. Saldırı sonrasında polis olay yerine geldi ve çevredeki dükkanların kamera görüntülerini aldı. Saldırıyı değerlendiren Ofluoğlu, “Provokasyon olduğu belli. Siyaseti bu tür çirkin oyunlara alet etmemeleri lazım. İnsanların demokrasiye olan inançlarını kırmak için yapılan şeyler bunlar. Siyaseti ahlaklı ve seviyeli yapmaktan yana olan bir partiyiz ve bu siyaseti egemen kılmak için her şeyi yapacağız” diye konuştu.

d1ym_mbwwaqnhyz.jpg

'OLAYIN AYDINLATILMASINI İSTİYORUZ'

Ofluoğlu olay sonrasında Çankaya Kaymakamı ve İlçe Emniyet Müdürü’nü de aradığını söyleyerek, “Olayın aydınlatılmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika