İzleyiciler 'Duy Beni' dizisine tepki gösterdi

İzleyiciler 'Duy Beni' dizisine tepki gösterdi

Star TV'de yayınlanan 'Duy Beni' dizisinde liseli iki öğrenciye arkadaşları tarafından yapılan zorbalık sahnesi izleyicilerin tepkisine neden oldu.

'Duy Beni' dizisinin son bölümündeki bir sahne izleyicilerden tepki gördü. Öğrencilere sahnede yapılanın taciz olduğunu söyleyen izleyiciler, "Senaristler ne yaptığının farkında mı?" dedi.
Birçok izleyici sosyal medya hesaplarından, "Bu zorbalık değil, taciz" ifadelerini kullandı. 

Dizinin yayınlanan son bölümünde, maddi durumu iyi olmayan ve bursla özel okulda okuyan iki öğrenci, kendisini okulda istemeyen diğer arkadaşları tarafından herkesin içinde soyularak kamera kaydına alındı. Dizideki sahne Twitter'da gündem oldu. Öğrencilere sahnede yapılanın taciz olduğunu söyleyen izleyiciler, "Çocukların bilinçaltına ne koymaya çalışıyorsunuz?" ve "Senaristler ne yaptığının farkında mı?" yorumunda bulundu. 


Star TV ekranlarında yayınlanan ''Duy Beni' dizisinin oyuncu kadrosunda Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak ve Bedia Ener gibi isimler yer alıyor. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Medya