İzmir Lazer Epilasyon ile Konforlu Epilasyon Buz Lazer

İzmir Lazer Epilasyon ile Konforlu Epilasyon Buz Lazer

İzmirde lazer epilasyonu

Lazer epilasyonda yeni bir dönemi temsil eden Buz Lazer, İzmir Lazer Epilasyon merkezleri hızla yayılmaktadır. Ağrısız ve güvenli bir lazer epilasyon deneyimi Lazer Epilasyon İzmir merkezlerini tercih edebilirsiniz.

 

Buz Lazer ve Gelişme Süreci

Lazer epilasyon, yaklaşık 30 yıldır kadın erkek herkes için istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve tercih edilen yöntemi olmuştur. Lazer epilasyon uygulamasına olan ilgi arttıkça ve teknolojik gelişmelerin de buna doğru orantılı artmasıyla lazer teknolojileri de büyük bir hızla geliştirildi ve günümüzde artık Buz Lazer ile ağrısız lazer epilasyon yaptırmak mümkün olmaktadır. Buz Lazer günümüzdeki en etkili lazer epilasyon yöntemidir.

Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarında Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarının birleştirilmesiyle oluşturulan sistem tek tek atım yapmak yerine geniş uygulama başlığı ile daha büyük bir alana çoklu lazer atımı yapılabilmektedir. Bu sayede daha hızlı bir tedavi süreci geçirmeniz mümkündür.

Geniş uygulama başlığının ucundaki safir uç sayesinde cilt uygulama sırasında -3 dereceye kadar soğutulabilmektedir. Bu sayede ciltte ağrı hissedilmez ferah bir bitiş sağlanır. Yüz gibi hassas, kulak içi ve burun içi gibi ulaşılması zor alanlarda kullanılmak üzere özel, küçük ve yine safir bir uçla kolay uygulama yapmak da mümkündür.

 

kişi, iç mekan, perde içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Buz Lazer Taklitlerinden Kaçının!

Lazer epilasyon estetik bir işlem olduğu kadar, yanlış uygulamalar sonucu potansiyel risklere sahip olabilecek tıbbi bir uygulamadır. Bu nedenle Buz Lazer ’in FDA (Food and Drug Administration) onaylı cihazlarla uygulama yapılması önerilmektedir.

Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçları, güvenli ve ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi sağlaması ile günümüzde en gelişmiş ve tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olmuştur. Bu nedenle de çok fazla taklit edildiği gözlemlenmektedir. Bu taklit edilen cihazlar orijinal FDA onaylı parçalardan oluşmamaktadır. Ayrıca mutlaka yapılması gereken periyodik bakımları da ihmal edilebilmektedir.

Ciltte yanık, renk değişimi, kalıcı iz ve leke gibi birçok sağlık problemine neden olabileceği de gözden kaçırılmamalıdır. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine tıbbi cihaz olarak kayıtlı olmayan cihazlarla lazer epilasyon uygulaması yaptırmamak gerekir. Sağlığınızı tehdit edebilecek bu sonuçları yaşamamak için lazer epilasyonda ucuz yöntem yerine güvenli yöntem tercih edilmelidir.

Gerçek Buz Lazer Uygulama Merkezleri

FDA onaylı ve Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine tıbbi cihaz olarak kayıtlı cihazların kullanıldığı merkezlerimizi ziyaret etmek için www.buzlazer.com linkine tıklayabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem