Jennifer Lopez Konserinde Dudak Uçuklatan Bilet Fiyatları

Jennifer Lopez Konserinde Dudak Uçuklatan Bilet Fiyatları

Jennifer Lopez uzun bir aradan sonra Türkiye'ye konser için geliyor. Lopez hayranları bu anı canlı yaşamak için bilet satış noktalarına akın etti...

Jennifer Lopez uzun bir aradan sonra Türkiye'ye konser için geliyor. Lopez hayranları bu anı canlı yaşamak için bilet satış noktalarına akın etti. 6 Ağustos'ta Antalya'da gerçekleşecek olan Lopez konserinin biletleri dudak uçuklattı. Lopez konserinin loca bilet fiyatları 160 bin tl, normal bilet fiyatları ise 7 bin tl olması hayranlarını şoke etti.

ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez, 'It's My Party' turnesi kapsamında 7 yıl aradan sonra Türkiye'ye gelecek. Lopez, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı turizm bölgesi Belek'teki Regnum Carya Otel'de 6 Ağustos'ta sahne alacak. 2 saat sahnede olması beklenen sanatçının ekibi konser öncesi otele gelerek incelemelerde bulundu. Ekibin onay vermesiyle otel yönetimi ve şarkıcı kontrat imzaladı. Antalya'da 3 gece geçirecek olan Lopez; 5 yatak odası, özel havuzu ve helikopter pisti bulunan kurşun geçirmez caml kaplı 3 katlı villada kalacak.

Jennifer Lopez'in konser bilet fiyatı ise dikkati çekti. Sanatçıyı ayakta dinlemek isteyenler, satışa çıktığı ilk günlerde avantajlı dönemde 2 bin liradan bilet satın aldı. Konsere 1 ay kala az sayıda kalan bileti satın almak isteyen Jennifer Lopez hayranları, sanatçıyı ayakta dinlemek için 7 bin lirayı gözden çıkaracak.

Sanatçıyı locadan izlemek için ayrılan 28 locadan ise son birkaçı kaldı. Biletin satışa sunulduğu ilk günlerde 20 bin euro olan loca fiyatları, şu an 25 bin euro'ya yükseldi.