Johnny Depp’ten ‘Karayip Korsanları’ açıklaması

Johnny Depp’ten ‘Karayip Korsanları’ açıklaması

Johnny Depp, Karayıp Korsanları’nın (Pirates of the Caribbean) Jack Sparrow’u karakterini özlemediğini çünkü onu hiç bırakmadığını söyledi.

Karayip Korsanları (Pirates of the Caribbean) serisi 2017’de Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) filmiyle sona erse de serinin devam etme ihtimali her zaman masada.

Ancak seride canlandırdığı Kaptan Jack Sparrow karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’den olaylı biçimde ayrılmasının ardından görünüşe göre Disney, Depp’i yeniden ön plana çıkarmak istemiyor.NTV’nin We Got This Covered’an aktardığı habere göre, yeni filmi Minamata’nın tanıtımı için Barcelona-Sant Jordi Uluslararası Film Festivali’ne katılan Depp, Fransız yayın kuruluşu El Pais’e verdiği röportajda Jack Sparrow karakterini özlemediğini söyledi. Depp, özlememesinin meşhur karakterini aslında hiç bırakmamış olmasından kaynaklandığını belirtti.Ünlü oyuncu söz konusu röportajda “Hayır özlemiyorum çünkü onunla her gün birlikteyim, onu hep yanımda taşıyorum. Çantamda Kaptan Jack’le birlikte seyahat ediyorum. Ben, Jack Sparrow’a aitim ve o da bana sadık” diyew konuştu.

Medya