Joker filmi, vizyona girdiği ilk gün zirveye yerleşti

Joker filmi, vizyona girdiği ilk gün zirveye yerleşti

DC’nin süper kötüler listesinde daima zirvede yer alan Joker, solo filmiyle beyaz perdedeki yerini aldı. Şimdiye kadar hep Batman filmlerindeki kötü

DC’nin süper kötüler listesinde daima zirvede yer alan Joker, solo filmiyle beyaz perdedeki yerini aldı. Şimdiye kadar hep Batman filmlerindeki kötü karakter olarak karşımıza çıkan Joker, bu sefer kendi hikayesine odaklı bir yapımla izleyicilerle buluştu.

Joker filmi, daha çekimlerinin başladığı günden bu yana büyük merak konusu olmuştu. İzleyici, geçmişini hep merak ettiği karakterin, nasıl psikopat bir katile dönüştüğünü bu film sayesinde öğrenecekti.

joker

Nitekim filme olan ilgi de beklenildiği üzere hayli yüksekti. Joker filmi vizyona girdiği ilk gün sadece ABD’de 39.9 milyon dolarlık gişeye imza attı. Muhtemelen filme gelen olumlu eleştiriler sayesinde bu başarı önümüzdeki günlerde de devam edecektir.

Toyota yapay zekalı ev robotları eğitiyor

Filmi izleyenler Joker’e hayat veren Joaquin Phoenix’in oyuncuğuna ise övgüler yağdırıyor. İzleyicileri duygular arası geçişlere sürükleyen yapım hali hazırda ülkemizde de vizyona girmiş durumda.

Bilim Teknoloji