Jorge Jesus için Brezilya iddiası

Jorge Jesus için Brezilya iddiası

Fenerbahçe'nin Portekizli teknik direktörü Jorge Jesus'un, Atletico Mineiro ile görüştüğü ve Brezilya'ya dönmek istediği iddia edildi.

Sözcü gazetesinin haberine göre; Fenerbahçe'nin üzerindeki ölü toprağını atan, camiayı şampiyonluk rotasına sokan Jorge Jesus'la ilgili, ülkesi Portekiz'de çıkan bir haber keyifleri kaçırdı. Record gazetesi, tecrübeli teknik adamın Brezilya'ya dönmek istediğini öne sürdü. Bu gazete, Jesus'un Fenerbahçe'yle görüştüğünü doğrulayan ilk kaynaklardan biriydi. Haberde, sarı-lacivertlilerde mutlu olmayan Jorge Jesus'un yeniden Brezilya'da çalışmak istediği ve Brezilya'ya giderek Atletico Mineiro ile görüşmelerde bulunduğu ifade edildi.

Şampiyonluğa odaklandı

Buna karşın Fenerbahçe cephesi, Jorge Jesus'un mutsuz olduğu iddiasına karşı çıkıyor. Edinilen bilgilere göre lige verilen arada Brezilya'ya ailesiyle vakit geçirmek için giden ve İstanbul'a döndüğü belirtilen tecrübeli çalıştırıcının, sadece şampiyonluğa odaklandığı ifade ediliyor.

Portekizli çalıştırıcının, Ali Koç ile de ilişkisinin çok iyi olduğu vurgulanıyor. Ayrıca, Fenerbahçe'nin Jesus'u bırakmayı düşünmediği ve yeni sözleşme imzalamak için görüşüleceği söyleniyor.