Jurassic World 3 sürpriz isimlerle anlaştı

Jurassic World 3 sürpriz isimlerle anlaştı

1993 yılında yayınlanan ve döneme damgasını vuran Jurassic World filminin başrol oyuncuları Laure Dern, Sam Neill ve Jeff Goldblum Jurassic World 3

1993 yılında yayınlanan ve döneme damgasını vuran Jurassic World filminin başrol oyuncuları Laure Dern, Sam Neill ve Jeff Goldblum Jurassic World 3 ile seriye geri dönecek.

1993 yılında vizyona giren Jurassic Park çağının çok ötesinde bir filmdi. O zaman ki teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılarak çekilen film, dünya genelinde 1 milyar doların üzerinde hasılata imza atmıştı. Sinema sektörüne damga vuran seri şimdilerde Jurassic World ismiyle yoluna devam ediyor.

Bilindiği üzere Jurassic World serisinin üçüncü filmi 2021 yılında vizyona girecek. Muhtemelen yeni filmde aramızda yaşamaya başlayan dinozorlara uyum sürecimiz işlenecek. Zira kısa süre önce yayınlanan Battle at Big Rock isimli kısa film de bu uyum sürecine dikkat çekiyordu.

Geçtiğimiz gün paylaşılan bir habere göre Jurassic Park filmiyle hafızalara kazınan Laura Dern, Sam Neill ve Jeff Goldblum, Jurassic World 3 ile birlikte rollerine geri dönecekler.

Filmin başrollerinde yer alan Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’a eşlik edecek olan üçlü geçmişe atıfta bulunacaklar.

Jurassic World Battle at Big Rock YouTube üzerinden yayınlandı

Bilim Teknoloji