Kaan Müjdeci'nin Hamlet'ten uyarladığı dizinin çekimleri tamamlandı

Kaan Müjdeci'nin Hamlet'ten uyarladığı dizinin çekimleri tamamlandı

İlk filmi Sivas ile adından söz ettiren Kaan Müjdeci'nin William Shakespeare’in ünlü eseri Hamlet'ten uyarladığı dizinin çekimleri bitti. Elit İşcan ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrollerini paylaştığı dizinin, sonbaharda Gain'de yayınlanması planlanıyor.

Shakespeare’in ölümsüz eseri Hamletten uyarladığı ve gerçek bir hikâyeyle harmanladığı dizisinin İstanbul Büyükada’da gerçekleşen çekimleri yaklaşık 2,5 ay sürdü. Kaan Müjdeci’nin yazıp yönettiği, GAİN’de yayınlanacak dizinin güçlü kadrosunda Elit İşcan, Erdal Beşikçioğlu, Şebnem Bozoklu, Hatice Aslan, Ahmet Rıfat Şungar, Murat Kılıç, Çiğdem Selışık Onat, Cihat Tamer, Serdar Orçin, Emrullah Çakay ve Mustafa Alabora rol alıyor.

57337410-jpg-r-1920-1080-f-jpg-q-x-xxyxx.jpg

GAİN ve Asteros Film ortak yapımı olan ve “Hamlet” adıyla yola çıkan dizi, 16. yüzyıldaki krallığın yıkılışına ve güç dengelerinin değişimine, bugünkü “fayton krallığı” üzerinden bakıyor. Üstelik bu kez, Hamlet genç bir kadın… İstanbul Büyükada’da, 81 atın topluca gömüleceği bir gece, faytonların sahibi olan adam öldürülür. Katilse erkek kardeşidir. Maktulün genç kızı, babasının katilini bulmak ve karanlık ilişkileri ortaya çıkarmak için bir intikam planı hazırlar: Şüpheli olan herkesi TV’nin en meşhur reality show’unda, sahnede buluşturacaktır.

24952000-jpg-r-1920-1080-f-jpg-q-x-xxyxx.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Kültür Sanat