Kadıköy’deki satırlı saldırgan: Vatandaşlar müdahale etti

Kadıköy’deki satırlı saldırgan: Vatandaşlar müdahale etti

Caferağa Mahallesi’nde elinde satır olan bir kişi, çevredekilere tehditler savurduktan sonra yoldan geçen kişiyi kolundan yakaladı.

Kadıköy‘de elinde satırla yoldan geçenlere tehditler savuran kişiye çevredekiler müdahale etti.

Caferağa Mahallesi’nde elinde satır olan bir kişi, çevredekilere tehditler savurduktan sonra yoldan geçen kişiyi kolundan yakaladı. Satırı göstererek tehditler savurmaya devam eden kişiye bir süre sonra çevredekiler müdahale etti. Saldırganın arkasından yaklaşan Hasan Yücesan, bir anlık dalgınlığından yararlanarak kolundan tuttu. Yücesan’a yardıma gelenler saldırganı yere yatırarak elindeki satırı aldı.

“BOŞLUĞUNU YAKALAMAYA ÇALIŞTIM”

İhbar üzerine olay yerine gelen polis, saldırganı gözaltına aldı. Olayı anlatan Hasan Yücesan “Masada oturuyorduk. O esnada arkadaşının elinde satır vardı. Burada esnaf ve vatandaşlar izlerken, ellerinde telefonla video çekiyorlardı. Ben de arkasından dolaştım. Daha sonra boşluğunu yakalamaya çalıştım. Elinden tutarak satırı elinden aldım ve yere düşürdüm. O sırada münakaşa yaşadık. Elimden hafif yaralandım. Polisler gelerek alıp karakola götürdüler. Saldırgan kolundan tuttuğu kişiye satırla tehdit ve küfür ediyordu. Vurmasın diye müdahale ederek elindeki satırı almaya çalıştım” dedi

Türkiye