Kagawa: Sahaya çıktığımızda işler değişir

Kagawa: Sahaya çıktığımızda işler değişir

Ankaragücü'nü 4-1 mağlup ederek şampiyonluk iddiasını güçlendiren Beşiktaş'ta Shinji Kagawa açıklamalarda bulundu.Ülke basınına açıklamada bulunan Japon yıldız, dünkü asisti ve Galatasaray maçı ile ilgili "Son birkaç...

Ankaragücü'nü 4-1 mağlup ederek şampiyonluk iddiasını güçlendiren Beşiktaş'ta Shinji Kagawa açıklamalarda bulundu.

Ülke basınına açıklamada bulunan Japon yıldız, dünkü asisti ve Galatasaray maçı ile ilgili "Son birkaç maçtır skora katkı sağlayamıyordum. Yaptığım asist o yüzden iyi oldu. Sonraki haftalarda devamını da getirmek istiyorum. Sürekli takıma skor katkısı sağlamak amacındayım. Son haftalarda 90 dakika takımda kalamıyorum ama takımla birlikte çalışmalarımı sürdürüyorum. Galatasaray maçı çok zor geçecek. Haftaya takım halinde savaşacağız" ifadelerini kullandı.

'Nagatomo ile ilk kez'

Kagawa, Galatasaray'da ter döken vatandaşı Yuto Nagatomo'ya da mesaj vererek sözlerini şöyle noktaladı: "Nagatomo ile ilk kez resmi bir maçta rakip olacağız. Başka takımların oyuncusuyuz. Sahaya çıktığımızda işler değişir. Maçın ardından tekrar sarılırız ama maç içinde hata yapma şansımız yok. 45, 60, 70 dakika ne kadar oynarsam fark etmez kazanmak için oynayacağım. Şampiyon olmak istiyorsak kazanmak zorundayız."

Son Dakika Haberleri