Kağıthane'de korkunç kaza!

Kağıthane'de korkunç kaza!

Kağıthane'de park halindeki beton mikseri yokuş aşağıya kaydı. Mikser bir evin oturma odasının  duvarına çarparak durabildi. Kazada ölen yada yaralanan olmazken evde maddi hasar meydana geldi. Kaza, Talatpaşa Mahallesinden bir...

Kağıthane'de park halindeki beton mikseri yokuş aşağıya kaydı. Mikser bir evin oturma odasının  duvarına çarparak durabildi. Kazada ölen yada yaralanan olmazken evde maddi hasar meydana geldi. Kaza, Talatpaşa Mahallesinden bir sokakta 16.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 34 SG 2770 Pakalı beton mikserinin sürücüsü inşaata beton dökmek için sokağa  girdi. Şoför aracı dik yokuşta park edip araçtan aşağıya indi. Şoförün inmesinden kısa bir süre sonra araç, henüz belirlenemeyen bir nedenle yokuş aşağıya kaymaya başladı. 20 metre kayan beton mikseri önce evin penceresinin demir korkuluklarını sonrada aynı evin oturma odasının  duvarına çarpara durabildi. Çarpmanın etkisi ile demir korkuluklar ve evin  duvarı yıkıldı.

070520181809510723162.jpg

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
O sırada evin salonunda yatan Emir Demirci kendisini dışarıya attı. Gürültüyü duyan mahalle sakinleri korku dolu anlar yaşadı ve gözyaşlarını tutamadı. Mahalleli  kazayı hemen polis ekiplerine bildirdi.   

ÖLEN YADA YARALANAN OLMADI
Şans eseri o sırada sokakta kimsenin olmaması olası bir ölüm veya yaralanmaya sebebiyet vermedi. Olay yerine gelen polis ekipleri sokakta ve beton mikserinin çevresinde güvenlik önlemi aldı. Polis ekipleri şoförün ifadesi alınmak için  polis merkezine götürdü.

Polisin kaza ile ilgili soruşturması sürüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem