Kahvehaneye yapılan silahlı saldırı kamerada!

Kahvehaneye yapılan silahlı saldırı kamerada!

Küçükçekmece'de silahlı bir kişi, kahvehaneyi tarayıp hızla kaçtı.

Küçükçekmece'de silahlı kişi, bir kahvehaneye ateş açtı. Saldırgan hızla olay yerinden uzaklaştı. Kahvehanedeki iki kişinin yaralandığı saldırı anı, güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

Olay, saat 21.10 sıralarında, Kanarya Mahallesi Bozdoğan Caddesi'ndeki bir kahvehanede meydana geldi. Kimliği belirsiz bir kişi, kahvehanenin önünden geçtiği sırada, içeriye doğru ateş açtı. Kurşunların isabet etmesi sonucu, kahvehanedeki iki kişi bacağından yaralandı. Silahlı saldırgan olay yerinden hızla uzaklaşırken, kahvehanedekiler de sokağa çıktı. Yaralanan iki kişi, çevredekiler tarafından hastaneye kaldırıldı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Polis ekipleri, olay yeri incelemesinin ardından saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

SALDIRI ANI KAMERADA

Yaşanan silahlı saldırı anı, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde, sokağın köşesinden dönen silahlı saldırganın kahvehaneye önünden koşarak geçtiği sırada, içeriyi taradığı görülüyor. Kahvehanenin içinde bulunan güvenlik kamerasında ise silah sesinin duyan vatandaşlar masaların altına saklanıyor. Yaşanan saldırı sonrasında, kapıya yakın olan iki kişinin bacağından yaralandığı ve sekerek güvenli bir yere geçmeye çalıştıkları görülüyor. Kahvehanedeki vatandaşlar da hızla sokağa çıkıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa