Kaliforniya eyaletinde hayvanat bahçesinde korkutan görüntüler

Sürüngen Hayvanat Bahçesi'nin sahibi dev pitonun elinden kurtulduğu anlar izleyenleri hayrete düşürdü. ABD'nin Kaliforniye Eyaletinde gerçekleşen işte o olay!

Hayvanat bahçesi sahibi, yumurtaları koruma altına almak için dev pitonun saldırısına uğradı. ABD’nin Kaliforniya eyaletinde gerçekleşen olayda yılanın saldırısına uğradı. Hayvanat bahçesi sahibinin hayatını kurtaran işte o refleks ise amatör kameraya işte böyle yansıdı.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde hayvanat bahçesi sahibinin dev piton ile sınavı

Hayvanat bahçesinin sahibine ait görüntüler sosyal medyada en çok izlenen videolardan biri oldu. Sürüngen Hayvanat Bahçesi Sahibi Jay Brewer, dev pitonun yumurtalarından bir kaç tane almak istedi. Yumurtaları korumak için alan Brewer elinde bulunan çubuğu kullanarak dev pitonu itmeye çalıştığı sırada, yılanın saldırısına uğradı. Pitonun saldırısından o mükemmel refleski sayesinde son anda kurtulan Brewer, yaptığı açıklamada  bir kaç yumurtayı güvenli bir yere taşımak istediğini söyledi. Brewer’ın pitonun saldırısından kurtulma anları ise sosyal medyada binlerce kez izlendi. 

Yaşam