Kan donduran olay: Gölde bulunan parçaların bebek cesedine ait olduğu ortaya çıktı!

Kan donduran olay: Gölde bulunan parçaların bebek cesedine ait olduğu ortaya çıktı!

Göl kenarında gezen bir vatandaş suda yüzden et parçaları görünce durumu polise bildirdi. Yapılan incelemede korkunç gerçek ortaya çıktı. Et parçalarının bir bebeğe ait olduğu belirtildi.

 

Kanada’nın Ontario eyaletindeki Ontario Gölü’nün Pickering Sahili’nde dün akşam saatlerinde bir bebeğe ait ceset parçaları bulundu. Durham Bölge Polisi tarafından yapılan açıklamada, bir vatandaşın kıyı şeridi boyunca suda yüzen et parçaları gördüğünü ve polisi aradığını aktardı. 

Polis, sudaki parçaların ne olduğunun anlaşılamaması üzerine olay yerine adli tıp ekiplerinin çağrıldığını açıkladı. Adli tıp ekipleri tarafından yapılan incelemenin ardından et parçalarının bir bebeğe ait olduğu tespit edilirken, parçalar otopsi için adli tıbba götürüldü. Soruşturmayı cinayet masasının devralması ile olayla ilgili yapılan araştırma derinleştirildi. 

Polis, “Umarım araştırmalarımız bu cinayetin çözümüne ışık tutacaktır. Soruşturma biraz zaman alacak ve detaylara ulaşmak için delillere ulaşmaya çalışacağız” dedi. Öte yandan olayla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için bölge polisi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruda doğumu gerçekleştiren annenin sağlığından ve hayatından endişeli olduğunu ifade ederken, olayla ilgili herhangi bir bilgi ve görgü sahibi olanların 911’i veya ihbar hattını araması için çağrıda bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya