'Kaptan pilot'tan Haluk Levent'e sürpriz

'Kaptan pilot'tan Haluk Levent'e sürpriz

Müzisyen Haluk Levent uçakla seyahat ederken ilginç bir sürprizle karşılaştı. Yolculuk sırasında koltuğunda uyuyan Levent’e uçağın kaptan pilotu not bıraktı. Pilotun bıraktığı not, ünlü sanatçıyı duygulandırdı.Haluk...

Müzisyen Haluk Levent uçakla seyahat ederken ilginç bir sürprizle karşılaştı. Yolculuk sırasında koltuğunda uyuyan Levent’e uçağın kaptan pilotu not bıraktı. Pilotun bıraktığı not, ünlü sanatçıyı duygulandırdı.

Haluk Levent, kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) çalışmalarını tebrik eden pilotun mesajını sosyal medyada paylaştı. Levent, pilotun başına bir şey gelmesin diye üstünü karaladı.

Levent, “Uçakta uyurken Kaptan Pilot not bırakmış. Çok duygulandırdı beni. İsmini karaladım ne olur ne olmaz diye… AHBAP olarak çok daha güzel şeyler yapacağız söz!'' diye yazdı.

Pilotun gönderdiği notta ise şu ifadeler yer alıyordu:

“Levent Bey, uçağımıza hoşgeldiniz. Sizi kokpitten çıktığımda gördüm. Konuşmak istedim ama uyuyordunuz. Sizi Twitter’dan takip ediyorum. Sizi ve “Ahbap ekibini tebrik etmek istedim. Çok güzel işler başarıyorsunuz. Umarım bu dostluk büyüyerek çoğalır. Tekrar görüşmek üzere, selamlar; Kaptan Pilot.''

dsdzseyx0aa62w9.jpg