Karamollaoğlu, Akşener ve Kılıçdaroğlu ile görüştü: Kanaat oluşmadı

Karamollaoğlu, Akşener ve Kılıçdaroğlu ile görüştü: Kanaat oluşmadı

Ankara’da seçim trafiğinin bugünkü duraklarından biri İYİ Parti Genel Merkezi’ydi. SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Genel Başkan Meral Akşener’le yaptığı görüşmeye girmeden önce gazetecilere yaptığı açıklamada,...

Ankara’da seçim trafiğinin bugünkü duraklarından biri İYİ Parti Genel Merkezi’ydi. SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Genel Başkan Meral Akşener’le yaptığı görüşmeye girmeden önce gazetecilere yaptığı açıklamada, “Bir kanaat oluştuğunda açıklama yapacaklarını'' söyledi. Ancak iki Genel Başkan toplantı çıkışından hiçbir açıklama yapmadı.

''KANAAT OLUŞUNCA KONUŞACAĞIZ’

Karamollaoğlu görüşmeye girmeden önce gazetecilerin yoğun soruları üzerine yaptığı açıklamada, “Size söylenecek bir şey olduğunda açıklama yapacağız. Şu anda bir açıklamayı uygun bulmuyorum. Görüşmeler sürüyor. Size de bizim kararımızı söyleyeceğiz, başkalarının değil. Sorularınıza cevap verirsem işler bizim istediğimiz mecranın dışına çıkıyor. Bir kanaat zihnimizde teşekkül ettiği zaman inşallah açıklama yapacağız'' dedi. 15 dakika süren görüşme sonunda da Karamollaoğlu’nun girişte belirttiği şekilde bir açıklama yapılmadan iki lider ayrıldı. SP Genel Başkanı ayrılışı sırasında gelen sorular üzerine de, “Kısa görüşmelerin açıklaması olmaz. Doğru, gerçekten trafik yoğun. Allah yardım etsin. Bunların hepsi zaman içerisinde ortaya çıkacak'' dedi.

CHP HEYETİ İLE GÖRÜŞTÜ

Temel Karamollaoğlu bu görüşmenin ardından saat 17.30’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. CHP Genel Merkezi’nde yapılan ve yaklaşık 20 dakika süren görüşmenin ardından açıklama yapılmadı.

Karamollaoğlu, CHP Genel Merkezi’nden ayrılırken gazetecilerin soruları üzerine, cumhurbaşkanı adaylarının birkaç gün içinde açıklanacağını söyledi. Karamollaoğlu,  “Sadece kısa bir görüşme yaptık o kadar'' yanıtını verdi. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem