Karesi'de atıklardan sahipsiz hayvanlara yuva yapılıyor
![Karesi'de atıklardan sahipsiz hayvanlara yuva yapılıyor](https://abcgazetesi.com/d/news/166821.jpg)
Karesi'de atıklardan sahipsiz hayvanlara yuv... Karesi Belediyesi Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, eşya, lastik ve kumaşları kullanarak kediler ile köpekler için barınaklara dönüştürüyor.
Karesi Belediyesi Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, eşya, lastik ve kumaşları kullanarak kediler ile köpekler için barınaklara dönüştürüyor.
Belediyeden meydana getirilen açıklamaya nazaran, Atık Getirme Merkezi'nde kurulan atölyede çöplere bırakılan evsel atıklar değerlendirilerek kedi ve köpeklere yuva yapılıyor.
Tamamlanan yuvalar, gelen talepler üstüne ilçenin belirli bölgelerine sahipsiz hayvanlar için konumlandırılıyor.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, evsel atıklarını değerlendirdiklerini belirterek, "Diyelim çöpe bir tv dolabı atılıyor. Biz bu tv dolabını elimizdeki malzemelerle dönüştürüp muhteşem bir kedi, köpek evi yapıyoruz. Bununla ilgili pozitif geri dönüşler aldık." ifadesini kullandı.
"Karesi'de atıklardan sahipsiz hayvanlara yuva yapılıyor" haberi, 11 Mart 2023 tarihinde yazılmıştır. Gündem kategorisi altında bulunan Karesi'de atıklardan sahipsiz hayvanlara yuva yapılıyor haberi 2023 yılına aittir. Bu haberin yanı sıra sayfamızda birçok güncel bilgi ve son dakika haberler yer almaktadır. Karesi'de atıklardan sahipsiz hayvanlara yuva yapılıyor 2024 konusundaki bu haber içeriği objektif bakış açısının yansımasıdır. Gündem konusunda 27 Temmuz 2024 tarihlidir, bugüne ait güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter ve Facebook sayfalarımızdan takip edin.
![Hubbard](https://abcgazetesi.com/d/author/30_s.jpg)
YORUM YAZ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.