Kartal Belediyesi yeni eğitim-öğretim dönemi hazırlığı. Kreşlerde ön kayıtlar online olarak alınmaya başlandı.

Kartal Belediyesi yeni eğitim-öğretim dönemi hazırlığı. Kreşlerde ön kayıtlar online olarak alınmaya başlandı.

Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü,  15 Çocuk Gelişim Merkezi ile Türkiye'nin en fazla kreşine sahip. Belediye, 2020-2021 eğitim-öğretim yılına kapılarını açmaya hazırlanıyor. Koronavirüsüyle ilgili alınan tedbirler kapsamında kreşlerin ön kayıt başvuruları

Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü,  15 Çocuk Gelişim Merkezi ile Türkiye'nin en fazla kreşine sahip. Belediye, 2020-2021 eğitim-öğretim yılına kapılarını açmaya hazırlanıyor. Koronavirüsüyle ilgili alınan tedbirler kapsamında kreşlerin ön kayıt başvuruları, online olarak gerçekleştirilecek.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öncülüğünde çocukları; bilim, sanat, kültür, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında yetiştiren Kartal Belediyesi kreşlerinin, yeni dönem kayıtları başlıyor. Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü, 2020-2021 eğitim-öğretim yılında, minik öğrencileriyle yine dopdolu bir eğitim yılına hazırlanıyor.

ÖN BAŞVURULAR BELEDİYENİN İNTERNET SİTESİNDE

Kreşlere kayıt için yapılacak ön başvurular;12-21 Ağustos 2020 tarihleri arasında, https://e-belediye.kartal.bel.tr/Kres/KresBasvuru.aspx üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Haziran ayında açılan başvurularda vatandaşların kayıt başvurularının geçerli sayıldığı, o dönem başvuru yapmış olan vatandaşların yeni bir başvuru için kayıt gerçekleştirmemesi gerektiğinin uyarısı yapıldı. Kreş Müdürlüğü tarafından 12-21 Ağustos tarihler arasında yapılmayan başvuruların geçerli olmayacağı, 24 Ağustos tarihinde noter huzurunda kura çekileceği ve kamera kaydı alınacağı bilgisi verildi.

Etiketler :