Katlanabilir cihazlar , satış rekorları kırarak yoluna devam ediyor

Katlanabilir cihazlar , satış rekorları kırarak yoluna devam ediyor

Özellikle son zamanlarda katlanabilir cihazlarda çok yüksek bir talep var.

Oppo Find N satış rekorları kırmaya devam ediyor. Özellikle son zamanlarda katlanabilir cihazlarda çok yüksek bir talep var.

Hiç tahmin edilemeyen bir şekilde OPPO Find N satış rekorları kırmayı başardı. Böylece çok ilginç bir tablo ortaya çıktı. Bugüne kadar katlanabilir akıllı telefon modelleri çok fazla ilgi görmüyordu. Ancak ilk defa tahminlerin çok üzerinde bir talep olduğu anlaşıldı.

OPPO tarafından geliştirilen bu akıllı telefon modeli fiyatının ucuz olması ile ön planda. Huawei ve Xiaomi tarafından üretilen katlanabilir cihazlar fiyat bakımından biraz daha yüksek. Bu nedenle Oppo daha fazla tercih ediliyor diyebiliriz. Ayrıca Honor bu sektöre giriş yaptı ve Samsung sektörü domine ediyor. Herşeye rağmen OPPO satış rekorları kırmayı başardı.

Ortaya çıkan son detaylara göre şirket ön siparişlere yetişemiyor. Snapdragon 888 işlemci ile birlikte piyasaya sunulan bu ürün 12 GB RAM sunuyor. Bu cihazda ekran 7,1 inç düzeyine kadar büyüyebiliyor. Ama ne yazık ki ürün yeterli sayıda üretilemedi.

Bu katlanabilir akıllı telefon cihazı 512 GB kadar depolama sunuyor. Kaynaklar her ne kadar üreticinin talebini karşılayamasa bile yine de OPPO iyi bir iş çıkardı diyebiliriz. Bu akıllı telefon modelinin fiyatı 1200 dolar oldu. Şirket aslına bakacak olursak fiyat konusunda büyük avantaj sağlıyor.

OPPO Find N satış rekorları kırmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi katlanabilir cihaz olması onu tercih edilebilir hale getiriyor. Şimdilik sadece Çin pazarında satışa sunulan bu ürünün global çapta dağıtımı yapılmayacak. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya