Katy Perry kendisini tanımayan garsona bahşiş verdi

Katy Perry kendisini tanımayan garsona bahşiş verdi

Orlando Bloom ile uzun süredir aşk yaşayan ve bir kızları olan dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry, Avustralya'da ilginç bir olay yaşadı.

'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Karayip Korsanları' gibi yapımlarda rol alan, dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom ile altı yıldır aşk yaşayan ve Daisy Dove adında bir kızları olan şarkıcı Katy Perry, geçtiğimiz aylarda nişanlısıyla ev hayatlarıyla ilgili bilinmeyenlerini anlatmıştı.

'Heart Breakfast with Jamie Theakston and Amanda Holden' adlı programa konuk olan Perry, Bloom için, "Diş ipi kullanmayı seviyor, çok şükür. Çünkü bazıları bunu yapmıyor ve bu iğrenç" ifadelerini kullanmıştı.

Yine de bu konuda şikayetçi olduğu bir noktayı atlamayan Perry, "Kullandığı diş iplerini oraya buraya atıyor. Bu ipleri her zaman bir yerlerde buluyorum. Yatağımın yanında, arabada ya da mutfak masasında. Her yerde çöp kutusu olmasına rağmen" diye konuşmuştu.


Kızları Daisy Dove doğduktan sonra Guardian gazetesine günlerinin nasıl geçtiğini anlatan İngiliz aktör ise, “6.30’da uyanıyorum. Kızım Daisy’yi kontrol edip 20 dakika meditasyon yapıyorum. Erken saatlerde elime telefon almıyorum. Evde pijamayla dolaşmak yasak. Hep özenliyim. Ama Daisy doğduktan sonra Katy ile cinsel hayatımız doğal olarak zayıfladı” ifadelerini kullanmıştı.

Tüm bunların ardından 45 yaşındaki nişanlısı Orlando Bloom'un yeni filmi 'Wizards!'ın çekimleri için Avustralya'da bulunan Katy Perry, ilginç bir olaya konu oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin