Kayıp olan 10 yaşındaki Alpak bulundu! Alpak'tan 5 gündür haber alınamama nedeni duyanları şaşırttı

Kayıp olan 10 yaşındaki Alpak bulundu! Alpak'tan 5 gündür haber alınamama nedeni duyanları şaşırttı

10 yaşındaki Hüseyin Alpak'tan 5 gün boyunca haber alınamamıştı. 5 gün sonunda bulunan Alpak neden gittiğini şöyle açıkladı: "Para kazanıp kardeşlerime yiyecek, eve televizyon, kendime de bisiklet almak istiyordum."

10 yaşındaki Hüseyin Alpak'tan 5 gün boyunca haber alınamamıştı. 5 gün sonunda bulunan Alpak neden gittiğini şöyle açıkladı: "Para kazanıp kardeşlerime yiyecek, eve televizyon, kendime de bisiklet almak istiyordum." 

Şanlıurfa’nın merkez Eyyübiye ilçesinde 5 gündür haber alınamayan 10 yaşındaki Hüseyin Alpak, Gaziantep’te bulundu. Alpak, ailesi tarafından Çocuk Şube Müdürlüğü'nden teslim alınarak evine getirildi. Kazanacağı parayı evin ihtiyaçları için kullanacağını ifade eden Hüseyin Alpak, “Para kazanıp kardeşlerime yiyecek, eve televizyon kendime de bisiklet almak istiyordum. Evden ayrıldıktan sonra otogarda bir otobüse gizlice bindim. Otobüs Gaziantep’te durunca herkes indi ve tek ben kalınca nereye gideceğimi sordular ben de Eskişehir’e gitmek isteğimi söyleyince beni polise teslim ettiler. Bir süre çocuk yurdunda kaldım ve sonrasında aileme kavuştum çok mutluyum. dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa