Keanu Reeves ile Winona Ryder'ın merakla beklenen filminden yeni fragman

Keanu Reeves ile Winona Ryder'ın merakla beklenen filminden yeni fragman

Dracula, The Private Lives of Pippa Lee, A Scanner Darkly filmlerinde beraber çalışan Keanu Reeves ile Winona Ryder yeni bir filmle daha sinema severlerin karşısına çıkacak. The Matrix ile büyük bir çıkış yakalayan ve son yıllarda...

Dracula, The Private Lives of Pippa Lee, A Scanner Darkly filmlerinde beraber çalışan Keanu Reeves ile Winona Ryder yeni bir filmle daha sinema severlerin karşısına çıkacak. The Matrix ile büyük bir çıkış yakalayan ve son yıllarda rol aldığı John Wick serisiyle adından sıkça söz ettiren Keanu Reeves ile Girl Interrupted, Edward Scissorhands, Beetlejuice filmlerinden tanıdığımız ve en son Stranger Things dizisindeki Joyce Byers rolüyle tekrar gündeme gelen Winona Ryder, 'Destination Wedding' filmi ile bir araya geliyor. Oyuncu kadrosunda ikilinin yanı sıra Dj Dallenbach yer alırken, filmin yönetmen ve senarist koltuğunda, yapımcı kimliğiyle tanıdığımız Victor Levin yer alıyor. 

Film, bir düğünde tanışan Lindsay ve Frank’in yaşadıklarını konu edecek. 24 Ağustos'ta Amerika'da vizyona girecek filmin Türkiye'deki vizyon tarihi henüz belli değili.

Önceki gün ise, ikilinin merakla beklenen filminden yeni bir fragman yayınlandı.