Kemal Kılıçdaroğlu’ndan 15 Temmuz paylaşımı

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan 15 Temmuz paylaşımı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “15 Temmuz’un tüm karanlık noktalarını ortaya çıkarmak, o gece devleti sokaktan toplayan milletimize borcumuzdur. 251 şehidimizi de FETÖ’nün devlete sızmasına göz yumanları da asla unutmayacağız!” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü için sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. “251 şehidimizi de FETÖ’nün devlete sızmasına göz yumanları da asla unutmayacağız!” diyen Kılıçdaroğlu, mesajında şunları kaydetti:

“Hain terör örgütünün demokrasiye ve millete kastetmesinin üzerinden 5 yıl geçti. #15Temmuz’un tüm karanlık noktalarını ortaya çıkarmak, o gece devleti sokaktan toplayan milletimize borcumuzdur. 251 şehidimizi de FETÖ’nün devlete sızmasına göz yumanları da asla unutmayacağız!”

Hain terör örgütünün demokrasiye ve millete kastetmesinin üzerinden 5 yıl geçti. #15Temmuz’un tüm karanlık noktalarını ortaya çıkarmak, o gece devleti sokaktan toplayan milletimize borcumuzdur. 251 şehidimizi de FETÖ’nün devlete sızmasına göz yumanları da asla unutmayacağız!

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) July 15, 2021

Erdoğan: Meclis’te hiç kimsenin 15 Temmuz’u önemsizleştirmeye hakkı yok

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika