Kenan Doğulu, koronavirüs olmasına rağmen konser verdi!

Kenan Doğulu, koronavirüs olmasına rağmen konser verdi!

Magazin yorumcusu Seren Serengil, koronavirüs yasaklarının kalkmasının ardından sahne alan şarkıcı Kenan Doğulu ile ilgili şaşırtan bir iddia ortaya attı. Serengil, Doğulu'nun Covid-19 olmasına rağmen sahneye çıktığını öne sürdü.

Söylemezsem Olmaz magazin programının sunucularından Seren Serengil, gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı. Programın ilk gününde magazin dünyasını sarsan dedikodularla masaya oturan Seren Serengil, ünlü şarkıcı Kenan Doğulu'nun koronavirüse yakalandığını ve Covid pozitif olduğu halde sahneye çıkıp yüzlerce kişiyi riske attığını ileri sürdü.

Kadrosunda Bircan Bali ve Deniz Akkaya'nın da bulunduğu programda Seren Serengil magazin dünyasında adeta deprem etkisi yaratacak bir iddiayı masaya yatırdı. Serengil, Kenan Doğulu'nun korona olduğu halde konser verdiğini ifade etti.

Serengil, Kenan Doğulu'nun yüzlerce izleyicisini ve hayranını, ekip ve çalışma arkadaşlarını, müzisyenleri riske atacak biri olmadığını düşündüğünü ifade ettiği açıklamasında, konser anlaşmasını iptel edememiş olabileceğini ama yine de bu davranışın hiç yerinde bir karar olmadığını söyledi.

Bircan Bali: Kenan Doğulu test yaptırıp sonucunu paylaşsın!

Programın sunucularından Bircan Bali de, Kenan Doğulu'nun bu söylentilere açıklık getirmesi için 'test yaptırıp sonucunu paylaşması gerektiği' mesajını verdi. Serengil ve Bali, programda Kenan Doğulu'nun yılların sanatçısı olduğunu ve duyarlılığı yüksek bir insan olarak tanındığını, nasıl böyle bir davranışta bulunduğunu anlamadıklarını ifade ettiler.

Sağlık çalışanı bilgi verdi'

Serengil, aldığı bilginin bir sağlık çalışanına ait olduğunu vurgulayarak, çok güvendiği bir kaynak olduğunu ifade etti. Öte yandan, geçtiğimiz günlerde yeni klibi ve şarkıcı yayınlanan Kenan Doğulu'nun bu iddialara ne yanıt vereceği ise merak ediliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin