Kervana Kibariye de katıldı: Geyşayım, ayağını da yıkarım

Kervana Kibariye de katıldı: Geyşayım, ayağını da yıkarım

Saray'ın ünlüleri bir bir kadın düşmanı açıklamalar yapıyor. AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a verdiği "evlenme" sözü yüzünden evlenmek zorunda kalan ve Esra Erol'un kardeşiyle nikah kararı alan Alişan eş tarifini "teriliğimi...

Saray'ın ünlüleri bir bir kadın düşmanı açıklamalar yapıyor. AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a verdiği "evlenme" sözü yüzünden evlenmek zorunda kalan ve Esra Erol'un kardeşiyle nikah kararı alan Alişan eş tarifini "teriliğimi ayağıma getirecek kadın" olarak yapmış ve tartışmaları başlatmıştı. Daha sonra Alişan'a Berdan Mardini gibi Saray ünlüleri kol kanat germişti. Bu tür bir kadın düşmanı yorum ilk defa bir kadından geldi.

Erdoğan'ın davetlerinin vazgeçilmezlerinden Kibariye, 1999’da evlendiği kendinden 17 yaş küçük olan eşi Muhammed Ali Küçükbalçık’ı yere göğe sığdıramadı.

Kibariye, “Eşimin geyşasıyım. Ayağını da yıkarım, başını da. O benim kocam, canım, hayat arkadaşım'' dedi. Kibariye eşinin kendisini kıskanmadığını, baskı uygulamadığını da söyleme zorunluluğu hissetti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem