Kianoush Nikkhah: “Her Zaman Daha Fazlasını Yapmak İstedim!”

Kianoush Nikkhah: “Her Zaman Daha Fazlasını Yapmak İstedim!”

Tüm detaylar haberimizde...

 

Sosyal medya alanında çalışmalarda bulunan Türk ve İran vatandaşı Sosyal Medya Uzmanı Kianoush Nikkhah, “Her zaman daha fazlasını yapmak istedim. Belirlediğim hedeflere ulaşmak için sıkı çalışmak benim mizacımda var. Bu sayede sosyal medya alanına geçiş yaparak aldığım eğitimlerle kendimi geliştirerek dikkat çeken çalışmalarda bulundum.” ifadelerinde bulundu.

Çalışmaları ve içerisinde bulunduğu sektöre yönelik açıklamalarda bulunan Kianoush Nikkhah, açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Her insanın hayalinde bir meslek bulunuyordur. Hayalimizdeki mesleklere ulaşmak, istediğimiz yaşam şekline kavuşmak anlamına da geliyor. Bu nedenle hayal kurmanın çok önemli olduğuna inanıyorum. Ben de dijitalleşmenin çok fazla hissedildiği bir dönemde sosyal medya alanında çalışmalarda bulunmak istedim. Bu konuda verilen pek çok eğitim bulunmakta olup bu tür eğitimlere katılarak kendimi geliştirdim. Böylelikle Sosyal Medya Uzmanı olarak çalışmalarda bulunma ve özellikle markalara bu konuda profesyonel destek sunma şansı elde ettim.”

Dijitalleşen Dünyada Bilgiye Ulaşmak Artık Çok Kolay

Dijitalleşen dünyada bilgiye ulaşmanın bir hayli kolay olduğunu belirten Kianoush Nikkhah, bu konudaki açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Biliyorsunuz artık bilgiye ulaşmak çok kolay. Aslında bu durum, insanların kendilerini geliştirebilecek yeni mecralar bulmasını da sağlıyor. Ben de dijital dünyanın sunmuş olduğu kolaylıklardan yararlanarak kendimi sosyal medya alanında geliştirdim. Enerjik bir yapım olduğu için içerisinde bulunduğum sektörlerde hareketli bir çalışma hayatı içerisinde olduğumu söyleyebilirim. Sosyal Medya Uzmanı olarak çalışmalarımı kurumsal bir çerçevede gerçekleştirdiğim için aslında hayallerime ulaştığımı ifade etmem de mümkün.”

Farklı Eğitimler Alarak Sosyal Medya Alanında Kendimi Geliştirdim

Farklı eğitimler aldığını, sosyal medya alanındaki yenilikleri yakından takip ettiğini belirten Kianoush Nikkhah, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Artık insanın kendisini geliştirmesi için yüklü paralar ödemesine gerek bulunmuyor. Birçok konuda ücretsiz eğitimler verilebildiği için bu eğitimlere katılmak ve ilgili konuda gelişim sağlamak olanaklı. Ben de kariyer hayatım sürecince bu yolu izleyerek kendimi geliştirdim ve yapmak istediğim mesleğe hazır hale geldim. Kendimi daha fazla geliştirmek ve çalışmalarımı geniş hizmet ağı üzerinden sunmak temel hedefim. Bu nedenle çalışmalarımı sıkı bir şekilde sürdürüyorum.”

whatsapp-image-2022-05-10-at-09-23-45-1.jpeg

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam