Kim Kardashian'ın soyulduğu yatak odasının görüntüleri ortaya çıktı

Kim Kardashian'ın soyulduğu yatak odasının görüntüleri ortaya çıktı

ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian, Paris'te bir otel odasında soyulmuştu. Hırsızlık basına yansımış, Kardashian ise bir süre medyadan uzak kalmıştı. ünlü yıldızın bu soygundan sonra psikolojik problemler yaşadığı...

ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian, Paris'te bir otel odasında soyulmuştu. Hırsızlık basına yansımış, Kardashian ise bir süre medyadan uzak kalmıştı. ünlü yıldızın bu soygundan sonra psikolojik problemler yaşadığı iddia edilmişti...

GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Dünya genelinde büyük yankı uyandıran o soygunun gerçekleştiği otel odasından ilk fotoğraflar basına sızdı. Bir Fransız TV kanalı, Paris'teki Hôtel de Pourtalès'de Kim Kardashian'ın kaldığı odanın soygun sonrası ile soyguncuların otel çevresindeki görüntülerini ekrana getirdi.


Kim Kardashian'ın Paris'teki bu soygunda 11 milyon dolar değerindeki mücevherlerinin çalınmıştı.
EVLİLİK YÜZÜĞÜNÜ BİLE ÇALDILAR

36 yaşındaki ABD'li reality şov yıldızının 20 karatlık evlilik yüzüğü dahil pek çok mücevheri 3 Ekim'de Paris'in merkezinde bulunan otel odasına giren soyguncular tarafından çalınmıştı.
ELLERİNİ AYAKLARINI BAĞLADILAR

Beş silahlı soyguncu, Kardashian'ın odasına girerek ellerini, ayaklarını bağlayıp ağzını bantlayarak soygunu gerçekleştirmişti.
KORUMA DIŞARDAYDI

Kardashian'ın, soyguncular tarafından banyoya kilitlendiği olayda, koruması Pascal Duvier geceyi Kourtney ve Kendall Jenner ile birlikte dışarıda geçirdiğinden dolayı Kardashian büyük tehlike atlatmıştı.
17 KİŞİ TUTUKLANMIŞTI

DNA eşleştirmesi ve güvenlik kameralarının yardımıyla 17 kişinin tutuklandığı soygun davasında halen olayla ilişkili olduğu bildirilen sekiz erkek ve bir kadının yüksek korumalı bir cezaevinde tutulduğu öğrenildi.
Otel odasının yayınlanan görüntüsünde, soygunda kullanılan malzemelerin polis tarafından numaralandırıldığı görülüyor.

">

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
GENEL