Kırmızı Oda dizisinde büyük kriz! Kırmızı Oda'nın duvarları inleyecek! Alya, Boncuk hiçbir şey! Öyle bir vaka geliyor ki...

Kırmızı Oda dizisinde büyük kriz! Kırmızı Oda'nın duvarları inleyecek! Alya, Boncuk hiçbir şey! Öyle bir vaka geliyor ki...

Kırmızı Oda dizisi kendine has bir üslup ile bu hafta yeni bölümünde seyircisinin ağzını açık bırakmaya hazırlanıyor. Ekranlara geldiği günden bu yana her dakikasında heyecan dolu sahneler olan dizi yeni bölümde bir ilk ile seyirci karşısına çıkacak.

Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı eserde uyarlanan Kırmızı Oda dizisi bu hafta çarpıcı bir konuğa yer verecek. Gerçek hayatın içinden anlatılarla toplumdaki birçok kişi ile empati içinde olan Kırmızı Oda dizisi ders niteliğindeki bölümleri ile seyircisine hayatın gerçeklerini samimi bir şekilde sunuyor.

Yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya sayılı günler kala Kırmızı Oda dizisi sürpriz bir ismi konuk edecek. Ekranların vazgeçilmez isimleri arasında yer alan bu oyuncu Kırmızı Oda dizisinde de başarılı performans göstereceğine kesin gözüyle bakılıyor. 32. Bölümü ile ekranlardaki yerini alacak Kırmızı oda dizisi her hafta reyting tablolarında da adından söz ettirmeyi başarıyor.

Kırmızı Oda'da neler olacak?

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve her hafta heyecan ve duygu dolu anlar ile izleyicisini ekrana kilitleyen Kırmızı Oda dizisi yeni bölümde ağırlayacağı bir ismi duyurması üzerine ortalık fena karıştı. Dikkatlerden kaçmayan konuk oyuncu yeni bölüme çok kritik bir sahneden dahil olarak akşama damgasını vuracak. Bu konuk ile ilgilerin odağındaki Kırmızı Oda dizisi, yine takdirleri toplayacak.

5db54bae214ed813e4837e90.jpg

Kırmızı Oda dizisi 9 Nisan Cuma akşamı seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken, usta oyuncu Uğur Yücel ile de seyir zevkini ve heyecan dolu hikayesini zirveye çıkaracak. Son bölümde Nihal’ın güzellik yarışmasına katılacağı ile ailede yeşeren umut tohumlarını Doktor Hanım ile paylaşmıştı. Usta oyuncu Uğur Yücel daha önce Binnur Kaya ile birlikte Aramızda Kalsın isimli yapıma yer almışlardı.

ugur-yucel-sener-sen-le-ayni-proje-olmaz-h106324-23a35.jpg

Yiğit Özşener’in hayat verdiği Zafer karakterinin babası olarak, Vahit rolünde izleyicisiyle bulaşacak Uğur Yücel, doktor hanımın dikkatini çekmeyi başarır. Zafer’in babası için anlattıkları Doktor Hanımı meraklandırırken, Vahit kaldığı otelde yemeden içmeden kesilmiş bir haldedir. Doktor Hanım ile buluşmayı sağlayan Zafer, babasını Doktor Hanıma getirince heyecan daha da yükselir.

Medya