Kırmızı Oda yıldızları diziden ayrıldı

Kırmızı Oda yıldızları diziden ayrıldı

TV8 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Kırmızı Oda dizisinde şok bir gelişme yaşandı.

Gerçek hayat hikayelerinin ele alındığı başarılı dizide reytingler yayınlandığı bölümde adeta tavanı görüyor. Başarılı bir yapım olan Kırmızı Oda dizisinin başrollerinde ise Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Gülçin Kültür Şahin gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. 

Yayınlanan 29. bölüm dün akşam ekranlara gelerek seyircilerden tam puan aldı. Her bölümde seyircisini etkisi altına almayı başaran Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım bir hastasına veda ederken seyircilerde hem bir hastaya hem de yanındaki sonsuz destekçisine veda etti.

Dizide Kumru karakterine hayat veren Aslıhan Gürbüz, Kırmızı Oda dizisine noktasını koyarak ayrıldı. Diziye eş zamanlı giren ve Kumru'nun eşine hayat veren Bülent Seyran'da diziden ayrıldı. İkilinin acı vedası ise yüreklerde derin bir sızı bıraktı. İzleyenlerin gözyaşlarını tutamadığı bir bölüm olan 29. Bölüm, dikkatleri üzerine topladı.

Ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisinin 29. bölümünde Fahri aslında Kumru hakkında her şeyi bildiğini dile getirdi. Doktor Hanım'ın duygusal anlar yaşamasına neden olan Fahri, seyircilerden ise tam not aldı.

Kumru hakkında her şeyi bildiğini dile getiren Fahri, sırf Kumru üzülmesin diye sessiz kaldığını ve bu konuyu hiç açmadığını dile getirdi. Sevilen diziden ayrılan ikili ise yüreklerde büyük bir sızı bıraktı. İçini döktükçe yaraları ortaya çıkan Kumru'nun hikayesi ise seyircilerde derin bir iz bıraktı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv