Kırmızı Oda'ya öyle bir isim transfer oldu ki...

Kırmızı Oda'ya öyle bir isim transfer oldu ki...

Ekranların en sevilen dizisi Kırmızı Oda'da öyle bir gelişme yaşandı ki... İzleyiciler şoke oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, her bölümüyle sevenlerinin dikkatlerini üzerine çekiyor.

Dizinin yeni bölümlerini kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler ise dizinin Youtube kanalını ziyaret ederek dizinin bölümlerine dair detaylara ulaşıyor. Neredeyse her hafta kadrosuna yeni bir isim alan dizi, yaşanmış hayatlara dokunuyor.

5615813cf018fb6340d651be.jpg

Ele aldığı Alya, Kumru, Boncuk karakterleriyle büyük yankı uyandıran dizi, son bölümünde ele aldığı Nazlı karakteriyle sevenlerini karşılandı. Nazlı’nın Recai’den önceki sevgilisine değinen Kırmızı Oda dizisi, seyircilerin tepkisine neden oldu. Boncuk’un etkisini halen üzerinden atamayan seyirciler “Diziye yakışıklı oyuncu almayın, sonra hayal sanıyoruz” paylaşımlarını yaptı.

Yayınlanan 25. Bölümde, Nazlı’nın eski erkek arkadaşı olan Haluk’un dizide görünmesi milyonlara şok yaşattı. “Haluk gibi biri dururken neden Recai?” paylaşımlarını yapan Kırmızı Oda izleyicisi, Haluk’u canlandıran Yılmaz Kunt’un yakışıklılığına değindi. Doktor Hanım’ın odasına giren Nazlı geçmişinden bahsetmeye başladı.

Geçmişinden bahseden Nazlı’nın eski erkek arkadaşı olan Haluk’un gözükmesiyle seyircilere büyük bir şok yaşattı. Rüyasında eşi Recai’i arayan Nazlı önüne çıkan herkese “Pardon eşimi gördünüz mü adı Recai” sorusunu soruyordu. O anda koluna bir el dokundu. Haluk’u karşında gören Nazlı şok olur. Recai’nin yanına Haluk ile yürüdüğünü rüyasına gören Nazlı aradığı yeri bulamıyor.

Medya