Kirstie Alley, 71 yaşında hayatını kaybetti

Kirstie Alley, 71 yaşında hayatını kaybetti

Cheers ve Look Who’s Talking'deki rolleriyle tanınan oyuncu Kirstie Alley, 71 yaşında hayatını kaybetti.

Alley'nin hayatını kaybettiğini çocukları William “True” Stevenson ve Lillie Price Stevenson, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımla doğruladı. Alley'nen menajeri de ölüm haberlerinin gerçeği yansıttığını bildirdi. 

Ailesinden yapılan açıklamaya göre Alley'ye kısa süre önce kanser teşhisi konulmuştu ve Florida'daki Moffitt Kanser Merkezi'nde tedavi görüyordu.

"Dünyanın en ücra noktalarında bulunan dostlarımıza. İnanılmaz, cesaretli ve sevgi dolu annemizin kısa süre önce tespit edilen kanseri nedeniyle hayatını kaybettiğini üzüntüyle duyuruyoruz" denilen açıklamada, Alley'nin hayatını kaybederken yanında ailesi ve arkadaşları bulunduğu bildirildi. 

Alley'nin çocukları, "O ekranda ne kadar ikonikse, ondan daha iyi bir anne ve büyükanneydi" yazdı.

Alley'nin eski eşi oyuncu Parker Stevenson ölüm haberinden sonra, "Birlikte geçirdiğimiz yıllar, iki müthiş çocuğumuz ve torunlarımız için minnettarım. Özleneceksin" ifadelerini kullandı.

Alley'nin arkadaşlarından John Travolta da veda mesajında, "Kirstie sahip olduğum en özel ilişkilerden biriydi. Birbirimizi yine göreceğiz" diye ifade etti.

Etiketler :