Klasskombin Nerede Ve Nasıl Kuruldu? Hangi Alanda Hizmet Veriyor?

Klasskombin Nerede Ve Nasıl Kuruldu? Hangi Alanda Hizmet Veriyor?

Türkiye'nin sayılı erkek kombin markaları arasında yer alan Klasskombin başarılı çalışmalarla bir marka haline geldi ve adını yalnızca Türkiye'de değil dünyanın pek çok ülkesinde duyurmayı başardı.

Klasskombin Nerede Ve Nasıl Kuruldu? Hangi Alanda Hizmet Veriyor?

Türkiye'nin sayılı erkek kombin markaları arasında yer alan Klasskombin başarılı çalışmalarla bir marka haline geldi ve adını yalnızca Türkiye'de değil dünyanın pek çok ülkesinde duyurmayı başardı. Peki, son yıllarda en ilgi gören Klasskombin markası nerede ve nasıl kuruldu? Hangi alanda hizmet gösteriyor? İşte markanın ürünleri ve oluşturduğu kombinlere dair merak edilenler…

Klasskombin 2019 yılında İzmir Buca'da ilk olarak faaliyet göstermeye başladı. 1000 metrekare bir satış mağazası ve depolarla faaliyete başlayan firma daha sonra müşterilerin talepleri ile birlikte sürekli çeşitliliğini artırarak hazır kombin ürünlere odaklandı. Kombin markası olarak kaliteyi sağlayan firma artık dünyaya açıldı. 2021 Aralık ayında Bulgaristan'da mağazası ve deposu açılan Klasskombin böylece Avrupa adımlarının ilkini sağlam ve başarılı bir şekilde attı. Avrupa Birliği ülkelerinde markalaşma ve pazarlama faaliyetleri artık daha rahat sağlayabilir oldu.

Klasskombin Bugün Kaç Ülkede Faaliyet Gösteriyor?

Türkiye'nin en büyük mağaza zincirlerine ve kombin depolarına sahip olan Klasskombin 2019 yılında İzmir Buca'da açıldıktan sonra çok kısa bir süre gelişim göstererek 2021 yılında Bulgaristan'da 2022 yılının Haziran ayında Almanya'da Klasskombin deposuyla Avrupa'ya gönderilen kargo operasyonlarına düzenlemek ve yönetmek faaliyetlerine başladı. Avrupa adımlarını güçlü bir şekilde atmaya devam eden Klasskombin oluşturmuş olduğu tarz ve kombinlerle erkek müşterileri ve eşlerini giydirmekten zevk alan kadınların da tercihi bir marka haline geldi.